• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead

Malo konfuzno pises, sta cete interesirati stav OC povodom ovolikih cijena?Pa oni odredjuju cijene,ako su postavili ovolike cijene, vjerovatno vec imaju stav  (W)
Ako su ovo cijene mislim da su stvarno previsoke, ionako je bilo poskupljenje proslem godine,takodjera ne treba sad gubiti energiju na ono dosadno uporedjivanje sa europskim skijalistima i njihovim cijenama.
Mislim da je Dzona bacio jednu bombu, a mozda i neki iz OC opipava puls naroda  :X

DarkoN

nije bacio bombu. to su cijene za narednu sezonu. moras da razumijes da ljudi koji zive u okolini imaju informacije
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dzona

Quote from: Radiohead on 27 August, 2013, 12:20:20
Malo konfuzno pises, sta cete interesirati stav OC povodom ovolikih cijena?

Sta je tu konfuzno? Interesuje me... Ljudska znatizelja... Nista specijalno...  regge

Quote from: Radiohead on 27 August, 2013, 12:20:20
Pa oni odredjuju cijene,ako su postavili ovolike cijene, vjerovatno vec imaju stav  (W)

Nisam se ni pitao da li imaju stav povodom ovoga, vec koji je...  regge

Quote from: Radiohead on 27 August, 2013, 12:20:20
Mislim da je Dzona bacio jednu bombu, a mozda i neki iz OC opipava puls naroda  :X

Ne moras biti zaposlen u OC da bi pretpostavio kako ce raja reagovati na poskupljenje.

BTW, postuj "bombase" koji hoce da podijele informacije sa ostalima, jer to i jeste poenta ovog foruma, zar ne...?   (PIVA)


Radiohead


ninodragoljub


Milos CTS

Prosle godine dnevna 33  ove 37 poskupljenje jeste ali nije drasticno, nadam se da ce ta ~2 evra biti dovoljna da zice stvarno rade od 9:00 do 16:00

goghie

I can go with the Flow...

BoleBl

evo ga i zvanicno cijene :(
http://oc-jahorina.com/cjenovnik-ski-pass-sezona-20132014/
op, op, op, op.....

DarkoN

Quote from: BoleBl on 28 August, 2013, 13:58:41
evo ga i zvanicno cijene :(
http://oc-jahorina.com/cjenovnik-ski-pass-sezona-20132014/
od mene ce i zvanicno da dobiju ono sto sam im obecao ako povecaju cijene.  3:( 3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


vranex

zdravo raja!
ima li vijesti o predsezonskim popustima na ski pass?

Milos CTS

da vidim sta ce SS da uradi ali ne sumnjam da ce srazmerno ispratiti poskupljenje na Jahorini

Radiohead

Ovdje nema sezonskog ski pasa na akciji! Mislim da ce bti cca 350,00KM????
Sjeca li se neko prosle i predprosle sezone kako je bilo?

Radiohead

Quote from: Milos CTS on 28 August, 2013, 14:28:49
da vidim sta ce SS da uradi ali ne sumnjam da ce srazmerno ispratiti poskupljenje na Jahorini
Drug sta je SS?