• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead



Korisnik


Pure Distance

Quote from: Aschen on 28 October, 2013, 12:15:38
Do sada je uvijek moglo vikendom, tj. subotom do 15h, tako da mislim da ce i sada biti tako. Ja sam svaki put uzimao ski-pas subotom i sve je bilo ok
E pa i ja sam do sada svaki put uzimao ski pass subotom, ali sada nije bilo OK!

majasamaja

Quote from: Pure Distance on 28 October, 2013, 18:59:04
Quote from: Aschen on 28 October, 2013, 12:15:38
Do sada je uvijek moglo vikendom, tj. subotom do 15h, tako da mislim da ce i sada biti tako. Ja sam svaki put uzimao ski-pas subotom i sve je bilo ok
E pa i ja sam do sada svaki put uzimao ski pass subotom, ali sada nije bilo OK!

Moja mama je danas isla i rekli su da ce raditi i subotom jer su tek poceli sa radom, i zena je rekla da ce se moci uplatiti a kasnije podici. Isto tako mama odma uplatila i uzela za mene i sestru karte na osnovu proslogodisnjih karata jer nismo bile vratile karte. Tako da je prakticno vratila stare karte i dobila nove. Slike iste ostale.
Tako je i prosle godine bilo kad smo zvali rekli nam da nemoze subotom jer nerade a mi otisle u subotu i uzele karte. Vjerovatno OC neradi ali kasa radi ocigledno.

Radiohead

http://m.klix.ba/auto/ovog-vikenda-rally-jahorina-starta-u-srcu-sarajeva/131029024
Ovo æe biti interesantno.

Stale


Korisnik


Stale


Milos CTS

©to se tièe Ski karte od 30 sati, zvanièni odgovor

QuoteSki pass 30 sati se moze koristiti tokom citave sezone, a koristi se na nacin da se racuna svaki zapoceti sat. Npr. ako pocnete skijati u 12:15 do 13:15 Vam skida jeda sat, vec u 13:16 ukoliko ubacite ski pass u lejzer skida drugi sat. Isto tako mozete praviti pauze i opet sljedeci zapoceti sat skida. Nadam se da Vam je jasno koristenje, ukoliko nije,  budite slobodni da trazite novo objasnjenje.
Srdacan pozdrav,
Sluzba prodaje i marketinga
Olimpijski centar "Jahorina"

Radiohead


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

To znaci da ce biti stotinjak Rusa sedmicno na Jahorini ove godine, ako im se dopadne Jahorina, vjerujem da ce dogodine dnevno jedna linija Moskva-Sarajevo, ako bude gluposti i neko ih izlevati nece biti ni ove linije...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

dugokontov

Zvao sam OC Jahorina jucer i pitao ih kad se vikendom moze doci da se uzme sezonska ski karta. Rekli su mi da ce raditi i subotu i nedelju, od 10h do 14h.

Stale