• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.




vip-jahorina

Nesto sam nacuo da bi TO Banja Luka navodno se ukljucila u postavljanje reflektora za nocno skijanje na Jahorini. U principu super vijest. Samo, nesto tu opet ne stima?!

Zante li vi kolika je to investicija? Reflektori kostaju 500-1000 KM, Kablovi za struju oko 2000 KM (Bageri jos oko 2000 KM), ako mise to uopste praviti kako treba. Alternativno mogu nakaciti na 6sjede, kosristiti struju od 6sjeda (ionako se ne radi u isto vrijeme) i sve zavrsiti za 2000 KM.

Evo VIP Jahorina ce im udjeliti te reflektore ako je do reflektora. Koliko se spremaju para oprati za reflektore koji kostaju 1000 KM ? Opet se BL pocinje petljati !! A nesto vjerujem da na kraju nce biti ni reflektora ni struje ni para.

A sad:
sad ce doci ovaj nas dezurni da nam objasni kako suncije grije  (:smijeh:


vip-jahorina



vip-jahorina

Ne postoje vise. To su bili stubovi starog jednosjeda.
Ukratko postoje dvije varijenate za osvjetljenje:
postavljanje na stubove postojeceg 6sjeda (sto mi je jednom Korman rekao da ne smije - i u sto ne vjerujem) ili izgradnja novih, za sto je potrebna cijela dokumentacija.

Ako koriste postojece stubove, lakse im je postaviti cijelo osvjetljenje nego meni jednu kameru.

XX

Kada smo veæ kod WEb camera,kada æe poèeti da pokazuju trenutno stanje na Jahorini ???  :))

BOJAN-BG


vip-jahorina

jedna nema internet, druga je spaljena, a ostale - cim ih sredimo :-)

XX

Quote from: vip-jahorina on 16 November, 2013, 16:09:06
jedna nema internet, druga je spaljena, a ostale - cim ih sredimo :-)
Hvala Vipe..

mijat

vip nam postao hiper aktivan, oæe da natera sneg  (:smijeh:

Quote from: vip-jahorina on 16 November, 2013, 14:13:55
duzurni se javio  austin:(

be spominji ga, odma je tu  X(


DarkoN

Moze li meni neko objasniti sta je sa starim refolektorima koji su koristeni za nocno?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...