• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Nisam bas siguran na koga da te uputim  puf:)

DarkoN

Da da, kao i obicno. Imao je OC reflektore koji su isparili, a mozda su to ovi koje nam sad velikodusno poklanjaju iz BL.  3:( 3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...



Korisnik

Ja koliko znam vec postoje reflektori na poljicama, na dijelu gdje se penjes tanjirom do pegija.  Vidio sam ih prosle sezone....ne kontam gdje su isparili??

HeAd

Ljudi stale osvjetle da izgleda ko vegas uz minimalna ulaganja :DD...smijesno raspravljat...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Kamera na Rajskim Vratima je progledala. Ali izgleda da je problem sa kamerom na Poljicama. A to znaci jos jedno vrijme bez slike
Ogorijelica je nakacena na Zlatna Zita, koja pocinju tek u dezembru raditi. Tad ce i kamera proraditi.

BOJAN-BG


ninodragoljub


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MilanP

Quote from: ninodragoljub on 17 November, 2013, 18:01:28
Pa ti skijaj u ¹tali dok ovi ne zavr¹e osvjetljenje.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Quote from: HeAd on 17 November, 2013, 18:21:43
Ima na Kozari nocno, samo da padne (snow)

Ma bice i na Jahorini za 10-ak godina  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

raca

Je li se neko sjeca muzike sa razglasa od prije rata?
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Aschen

Sjecam se. Tad je bila dobra muzika. Sad se iskreno plasim sta bi culi. Bolja je ova varijanta bez

Radiohead

Quote from: Aschen on 18 November, 2013, 23:33:22
Sjecam se. Tad je bila dobra muzika. Sad se iskreno plasim sta bi culi. Bolja je ova varijanta bez
Haha, bas tako.

goghie

I can go with the Flow...