• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


vip-jahorina

neko bi mogao pomisliti da tenderi na Jahorini se ponistavaju dok ih ne dobije onaj ko ih treba dobiti  (:smijeh:

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 15 May, 2013, 09:27:54
neko bi mogao pomisliti da tenderi na Jahorini se ponistavaju dok ih ne dobije onaj ko ih treba dobiti  (:smijeh:
ma kako bi to neko mogao da pomisli!!! na jahorini nista novo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead


peradetlic

Jedina dva gosta juèe na Poljicama :):):)


ninodragoljub


BL

Quote from: peradetlic on 17 May, 2013, 09:53:37
Jedina dva gosta juèe na Poljicama :):):)

Tokom vikenda se malo poravilo. Cini mi se da je bio seminar u Termagu? Petak, subota?

Big_DANE

Quote from: Radiohead on 14 May, 2013, 11:16:59

Ne ide mi u glavu sto nece da obiljeze te biciklisticke staze, i naprave neke male zajabancije po planini kao i svugdje pa svaka druga budala se voza na bajku sada. Gledam ovu djecu sta rade po Baricama (brdo iznad Sarajeva) sa tim biciklima, sami sebi napravili staze i ostale gluposti i lome se po vazdan...

Pozdrav ljudi...vidim nista novo na jahorini ...od kraja marta prazno...dve sarulje pasu... sto kaze Radiohead sto ne naprave neke staze za MTB voznju ...
doslo bi ljudi tipa jedne tone... napravili bi akcije iz NS da skoknemo...

Sta se desava sa jezerom? To ce da razmisljaju krajem leta na jesen...

Radiohead

Sad je nastupio ljetni hibernate na Jahorini, tj u OC-u, interesuje me sta rade ljudi preko ljeta-mislim uposlenici?

ninodragoljub


majasamaja


acixon


ninodragoljub


leone

kako ka¾e Severina-vidjela sam snjeg u maju......