• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VESTI SA KOPAONIKA :)

Started by Big_DANE, 23 February, 2010, 18:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Fatat èe: Mijat popust, Zaharije Mijata i Minjon, Mijat Zahariju,....
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Nichifor

...Zaharije, Minjon...   afrocool:(

raca

Quote from: zaharije on 10 August, 2011, 01:10:19
jel bio ko u Angeli na kopu? minjonèe?

Dole oni prvi konaci, kad pjesackom stazom ides od Granda i Karaman Grebena. Cini mi se da je bio Bojan BG kad sam ja bio na otvaranju sezone.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

E, ja tek sad vidim ove postove... Odgovoreno je za polozaj Angele a kakav je smestaj / Bojan BG bio zimus... Najbolje ce on...
Ja sam inace trenutno na Kopu pa ako nekog nanese put javite se da se druzimo!

Da, ima nova staza, tacnije prepravljena Suncana dolina, silazi skoro do u vikend naselje, cetvorosedi... Fino izgleda... Drugo se ne radi nista specijalno osim redovnog odrzavanja kosenja staza i uklanjanja kamenja...

Eto, kratak izvestaj!!!  ;)

BOJAN-BG

za hotel andjela sve najbolje,renoviran do perfekcije klopa za 10,jedina mana nema gde da se sedi uvece nemaju nikakav kafic u sklopu hotela,sve vas upucuju u hotel grand

Nichifor


Nichifor


brera


mijat


brera


Nichifor


mijat

od 08 januara sam na jahorini  :P

ako brera bude dolazio problem je kolièina alkohola koja æe se popiti tako da skipas neæe ni biti potreban  (:smijeh: ne daj bo¾e da se naðemo na planini u isto vreme  ;D ;D ;D

minjon81

Nista ja vas ne razumem... Zaharije jel ti to gledas gde ces se smestiti?

BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 14 August, 2011, 20:15:17
Nista ja vas ne razumem... Zaharije jel ti to gledas gde ces se smestiti?

prica je krenula u tom pravcu majo,a zavrsice se sa pricom gde ce se zapiti u tom periodu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: