• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015/2016 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 08 March, 2016, 14:57:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

bnbg

Zavrsio danas 4 dana skijanja i stigao kuci, jutros skijao do 12 i bilo malo bolje nego juce. Uglavnom magla i to katastrofa, nista se nije videlo. Staze juce bile dobre a danas ima snega na stazama i na vrhu malo vise vetra. Praca bila ok danas jer je bilo malo hladnije nego juce. Snega ima bas dosta i padao je danas kada sam krenuo. Sve u svemu nisam bas pogodio vreme za skijanje  ali vidim prognozu da ce biti nesto suncano 2-3 dana pa ko moze neka ide gore jer ce biti vrhunsko skijanje. Na ski info kao ima 65cm snega ali mislim da ima mnogo vise, sneg koji je paodao je dosta dobar i nije ga oduvao vetar jer nije bilo ni malo vetra dok je padao, tako da je sav sneg na stazama.

testo82

U Subotu sam skijao na Ogorijelici cijeli dan, iako stazu odlicno poznajem, tesko je bilo skijati zbog dezorijentisanih skijasa koji formiraju grupe i vode plenum u kom pravcu ici. Skijasi padnu na stazi i na mjestu pada se zadrzavaju zbog ciscenja snijega sa sebe i opreme tu se takode ponovo formiraju grupe skijasa. Cijeli dan sam skijao u grcu, magla mi je bila manji problem od ovoga sa grupama skijasa.



borisBP

Da nije do vetra? Ako nije onda to nije dobro.

bakica

Quote from: borisBP on 14 March, 2016, 09:42:35
Da nije do vetra? Ako nije onda to nije dobro.
Nije do vjetra veæ do radnog dana  ;))
Iako mnogi ¾ele biti gore, mora se nekad i na posao  :))


AntonijaM

Ma ja se nadam da æe ¾ice raditi od 20. jer su proljetni praznici.
Vipeeeeeeeeeeeeeeee


HeAd

samo africka sljiva moze podignut ovu maglu i nadam se da sestosjedi ne rade samo radi toga...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

magnum



alternativni

Jesu spustili. :)
A lijepo se vidi i na zvaniènom cjenovniku: http://oc-jahorina.com/cjenovnik-ski-pass-a-201415-u-km/

07.03.2016.-01.04.16,   Dnevna od 9h pon-pet,   22,00 KM

A i na poèetnoj :)


brera

Quote from: HeAd on 14 March, 2016, 12:14:58
samo africka sljiva moze podignut ovu maglu i nadam se da sestosjedi ne rade samo radi toga...


(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vranex

Vozili smo petak subotu i nedelju po cijeli dan.. cjelac je fantazija, samo malo cimanje da se "nabode" suma i izvuce iz magle i to je to..

Cak su i skijasi cjelac vozili :D