• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015/2016 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 08 March, 2016, 14:57:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bnbg

Oblacno je ali se barem vidi. Ja bio prosle nedelje od cetvrtka do nedelje i nisam video dalje od 10m. Ovo sada je pesma.


bnbg

Snega ima dosta ali ova temp i jos malo sunca,  staze ce biti kao sto je praca. Steta sto nema malo jaceg minusa, bilo bi mnogo bolje.

HeAd

Minus 3 kod Termaga, naoko mi se cine staze ok. Nocas kad stegne bice to dobro, jos ako se sjete upalit vjestacko bice full...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bnbg

Quote from: HeAd on 15 March, 2016, 17:13:18
Minus 3 kod Termaga, naoko mi se cine staze ok. Nocas kad stegne bice to dobro, jos ako se sjete upalit vjestacko bice full...
Bice dobro sutra, ali subota i nedelja tesko da ce biti bas full. Ko je bio gore prosle nedelje mogao da vidi kakva je bila praca u subotu na tem u plusu, noge da polomis. Tako da, mislim da ce ovo sunce i +3-4 stepena da pokvari staze, ipak je mart a nije bilo debelog minusa ceo februar.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

JoVanSnoW

Show (snow) (snow) (snow) (snow) eto mene sutra ne mogu vise gledat ove slike od danas
Raja do ajaj

testo82

mislim da je bnbg u pravu, u subotu se otapalo na parkingu kod sestosjeda Ogorijelica, oko 12h u Policama se pojavila bara.
Nema se vise sta cekati sutra sam se odjavio sa posla, a vikend mi je nepredvidiv

testo82

jel ovo magla ili su mi djeca uprljala monitor

bike kamikaze

magla magla, nisu djeca hahah, ljudi imam jedno pitanje i offtopic ovdje, al nekako mi je ovaj dio foruma najvise aktivan pa ce ljudi vidjet pitanje, zanima me da li ima neko ideju kako bi ovu mrlju skinuo, pokupio sam ko neku mast na liftu olimpik, rijec je o goretex Milet jakni, ja sam pokusao vodom al ne ide :/, btw slika nece da mi se ucita,pricao sam sa nekim alpinistima, kazu da ne perem jaknu sa nikakvim deterd¾entima, jer valjda onda gubi svoju vodootporsnot itd., sta vi mislite?...


bakica


brera

Stanje 5.3. - 12.3.2016
Bilo je svega, snijega, sunca, magle...
Skijanje ok, mada na manjoj debljini nego obièno, uz manje nedostatke, skoro pa super...
Du¾enje = èista 10!!!!!

brera


brera