• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015/2016 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 08 March, 2016, 14:57:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

aton

Zani ma me da li ce takmicenje planirano ovog vikenda izavati zatvaranje staza i kojih?.Navodno se samo u djelu vuèice ¾eljo nece moci skijati.

vip-jahorina

Lift Info sa sutra, 19.3.
Veceras je tabana i vertikala u kompletu. Samim tim, uz Ogorijelicu 1 ce po drugi put ove godine raditi i Ogorjelica 2 te Zeljo, Poljica lift i 6sjed, baby lift. Praca je vec uradjena, tako da ce i ona biti u pogonu.
Lifz Olompik je rezervisan za FIS trku a u Rajskoj su kapije za zagrijavanje.

S Kojotovski

Vipe, j***s nas cijeli dan sa slikama na fejsu od kojih mi koljena klecaju, al' ne's jos dugo, eto mene ujutro  anan

alternativni

Quote from: vip-jahorina on 18 March, 2016, 20:50:41
Lift Info sa sutra, 19.3.
Veceras je tabana i vertikala u kompletu. Samim tim, uz Ogorijelicu 1 ce po drugi put ove godine raditi i Ogorjelica 2 te Zeljo, Poljica lift i 6sjed, baby lift. Praca je vec uradjena, tako da ce i ona biti u pogonu.
Lifz Olompik je rezervisan za FIS trku a u Rajskoj su kapije za zagrijavanje.
(Y)
Nakon ove informacije odlucio sam da idem i danas. Mada jedva stojim, ali Ogorijelica 2 se mora obici :skijas:

VladaNS

Evo i mene iznenada na Jahi, snega ima bas dosta, staze nisu pista ali su ok :) Ogorjelica je super, praca mekana..

bnbg

Sta je ovo na prognozi ljudi, metar snega na kraju sezone, ili bolje reci na pocetku sezone. Ovo je najduzi period ove sezone da se skija bez prekida. Kraj marta ima da bude top.


skiDeki

Da se i ja javim... Danas je bilo poprilicna guzva, nista neobicno za vikend, staze malo omekanile, ali to nas nije sprecilo da uzivamo u skijanju...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

djmiros

Juce je bilo fenomenalno.
Suncanje  :skijas:
Danas jos bolje.
Oko 11 cas. na ogorelici gu¾va , katastrofa.
Srecom skratismo vreme uz prezentaciju vinarije .
WTF
Bi mi cudno sto devojke nude, al 90% nece.
Ja duplo ole

alternativni

Na Ogorijelici guzva. Ja otisao na "zatvorenu stazu"


dugokontov

Danas odlican dan... sunce, super upeglane staze, rade skoro svi lifotovi... ma milina... jedino sto se vec u 10h osjetila guzva... ali bez obzira na sve prva liga!

AntonijaM


S Kojotovski

Protekli vikend je stvarno bio za ''uspomenu i dugo sjeæanje'' Ako sljedeæi bude za treæinu dobar ko prethodni, bit æe super

vip-jahorina


vip-jahorina