• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2015/2016 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 08 March, 2016, 14:57:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Skijas5


Quote from: vip-jahorina on 21 March, 2016, 08:22:32
Jutros mEcava i snijeg na Jahorini

Samo neka nije kisa...


Sent from my iPhone using Tapatalk


vranex

zadnja 4 dana kao u raju.. samo sam u nedelju manje vozio zbog guzve..a mozda i sto nije bilo mijata sa domacim proizvodima iz vesele masine :D

nadam se da ce jos koji vikend da potraje ova ljepota.

bilo bi dobro da su malo ranije otvarali, mozda u 8, da se duze vozimo po tvrdim stazama.

muzike ima svakakve, u ajs baru je muzika koja valjda odgovara onim koji sjede tamo. A na zici bi trebala da odgovara svima, meni licno je odvratna, ali vidim da ljudi to pjevuse i kontam da se vecini svidja i to je to, tako je kako je. Jedino da ne pojacavaju do daske kao u nedelju, probi usi :D





Stuha

"Radio RSG Sarajevo. Termag im obezbjedio da dodju, OC im dao pozadinu. Ako zelite da se ukljucite, rado cu se potrudite da ih skinemo sa stubova.
Recimo antena sarajevo ima puno bolju muziku npr."


Mo¾da ljudima koji idu na posao, ili mamuraju odgovara onakva muzika, ali na planini ja stvarno nisam èuo jednu jedinu osobu da je pohvalila muziku, uglavnom se svi ¾ale.. :) Ja mislim da bi bilo dobro recimo da Antenu stave ili bar da uva¾e kritike ljudi i promjene playlistu (koja je gotovo identièna svaki dan)...


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

baksuz

Kakva je to djevojka krenula u 10 navece da se spusta niz staze pa se polomila? (head)

vip-jahorina

Quote from: baksuz on 21 March, 2016, 16:31:47
Kakva je to djevojka krenula u 10 navece da se spusta niz staze pa se polomila? (head)
To je bilo preksinoc. Kazu da se napila u kinder jajetu(iznad peggija) i onda se spustila na skijama, skrenula i udarila u stijenu. Slucajno je nasli neki momci koji su planinarili. Inace bi se smrzla. Jos uvijek je na intenzivnoj njezi.

vip-jahorina

Jutros je bila susnjezica, u toku dana okrenula na kisu. Od sutra ili bolje receno od veceras ocekujemo snijeg, po najavama i do metra, pa cemo vidjeti...
Uglavnom, ja sam na planini cijelo vrijeme, pa cemo imati izvjestaje ili ovdje ili na fb.

bnbg

Izgleda da ce dobro padati, ali ja ne idem vise gore dok pada sneg. Bice magla u najavi,pa kada prestane da pada moglo bi se otici naredni vikend i jos malo odskijati. Bio sam gore pre par dana i nisam video dalje od 10m.

alternativni

Doslo vrijeme da se tarlaha, dok kisa nije sve saprala
ole ole ole ole