• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 - drugi dio

Started by vip-jahorina, 22 January, 2018, 12:40:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Finac

Danas katastrofa... Gledamo u nebo i èekamo Godoa.

Vlatka

Pozdrav svima...da li jos kisa pada gore?
Ne mogu da povjerujem sta vidim na kamerama  ;(( ....u Banja Luci od jutros sipa snijeg kao iz vrece...nadam se da ce uskoro i do vas gore ovo stici,jer mi se spremamo na Jahorinu... anan ole

cikajowa

I mi se spremamo da sutra krenemo gore, ali ne verujem sta gledam na kemerama   (doh) . Razmisljma da odustanemo cak, ako se ne moze skijati da idem gore da sedim po kafanama ne bih   ;((  hug:(

Zliko

temp polako pada, +0.8C, susnje¾ica sa vjetrom  :-\ 


vranex

pracu ce oporaviti sa prvim minusom jer dole ima osnjezenje. samo da padne ma i 15 cm sutra ce biti dobro na stazi


wojislav

Bio sam od 31.01 - 6 dana i bilo mi je super , za vikend je bila malo veeca guzva na ogorijelici i na poljicama ali na praci je bilo skroz ok staze su bile super sve dane ,
jedno vece sam gledao kroz prozor posto mi je smestaj bio na samoj stazi  izbrojao sam da su 4 ili pet puta poravnali kompletnu stazu ne znam zasto al svaka cast,sto se promena tice one su velike meni licno se svidja sve sto je uradjeno, lepo je sve oznaceno uradjeni ski putevi izmedju staza, staze prosirene, bukvalno su brdo pomeril.... jos jedna stvar koja mi se svidela je sto nema motornih sanki po stazama, nadam se da ce se sneg odrzati da dodjem jos jednom ove godine,

pozdrav iz Baèke.

HeAd

Pre 7 dana i ona mala bara je bila poprilicno prazna,  tako da kad se nekad zapitamo sto ne radi vjestacko?  Odgovor je da nema vode,  a puni se izgleda od kise..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


djmiros

Gledam emisiju s Jahorine uzivo, ne znam zasto kriju i nece da saopste da sestosed Poljice ne radi. X(

zlimfur

Quote from: djmiros on 04 February, 2018, 10:28:34
Gledam emisiju s Jahorine uzivo, ne znam zasto kriju i nece da saopste da sestosed Poljice ne radi. X(

i ja gledam i kontam ovo izgleda napadalo od sinoc pravo.. sa onim rukometasem? a ovo bi moglo biti da je snimljeno prije 10ak dana.

bojanmx

Ja sam se samo spustio od pegija i odustao, sve sami led...