• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na stazama 2017/18 - drugi dio

Started by vip-jahorina, 22 January, 2018, 12:40:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dugokontov

S obzirom na ovaj popust od 33%, planiram sutra doci na Jahorinu, ali koliko vidim radi samo Ogorjelica i Poljice. Da li neko ima, slucajno, informaciju hoce li raditi Praca i Olimpik sutra? Stvarno bi bila grehota ne iskoristiti ovaj novi snijeg i cijelac...

DarkoN

Sudeci po tome kako pada u Sarajevu... bice 130 dana skijanja ove sezone  ole
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Korisnik

Ima ga za skijanje i u Lukavici, a kamoli na Praèi! Vikend æe biti vrhunski!

DarkoN

Mene samo brine to sto ima vise nego dovoljno snijega a rade samo Poljice i Ogorjelica 1...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Korisnik

Danas ko voli prhki, raj! Biæe sutra vrh!  ole

bnbg

Quote from: DarkoN on 22 March, 2018, 23:22:01
Mene samo brine to sto ima vise nego dovoljno snijega a rade samo Poljice i Ogorjelica 1...
Upravo sam na jah, evo sedim u rajskim v.
Snega ima brdo, -8 bez vetra, malo magle na vrhu ali nista strasno. Staze nisu lose, malo sporije jer je palo 40-ak cm novog snega koji je suv i mekan. Trenutno provejava slab sneg. Skijasa ima jako malo a kazu da i na praèi ima snega i sutra ce pustiti sve zice. Rade samo poljice i ogorelica, ali stvarno je pusto, nas 50-ak na stazama.Po prognozi sutra ujutru vedro, bice ekstra.

dugokontov

Naravno da je pusto kad po ovakvoj magli ne puste Pracu (:

Mi smo jutros kontali na Jahorinu, ali kad smo vidjeli da ne radi Praca, samo smo smotali na drugu stranu i put Bjelasnice...

Korisnik


DarkoN

Ja sam mislio da novi menadzment ne kalkulise brojem skijasa i pusta sve liftove u rad... cudno skroz. Cini mi se da je to bila jedna od vecih zamjerki za dosadasnja rukovodstva...
ole
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MisterXZY

Neka se mreza postavlja na sredini staze Poljice?

borisBP


mijat

borise, gde æe nam biti kraj dogodine kada budu pravili sneg na +10 i +20 stepeni  ole ole ole

borisBP


borisBP

Sezona od oktobra do maja. Staju samo leti zbog remonta, inaèe bi moglo cele godine da se skija.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: