• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Brera,Mijat,Deki i ja se necmo sloziti. Nema nista ljepse nego svratiti na po jednu dok se skija. Treba nekada malo i odmoriti i podmazati grlo
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: DarkoN on 15 February, 2013, 14:37:25
Brera,Mijat,Deki i ja se necmo sloziti. Nema nista ljepse nego svratiti na po jednu dok se skija. Treba nekada malo i odmoriti i podmazati grlo
(Y) Darkon, jedna od rijetkih prilika, da se sla¾em sa tobom. ;))  (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE



otrov

share it with friend or two

brera


mijat

deki, daj nam izvestaj  ole ekstra skijanje na praci, na stazi sa 3 pljoske deki, mijat, scofild i labrada

brera


Bumbare

Da li neko moze da mi kaze da li ima neki prevoz organizovan za nedelju iz Novog Sada do Jahorine?



Makica

pitaj puzzle grup oni maju sutra smenu vidi na netu

otrov

akcijaaaaa

Mijate eto dvojice iznad tebe kod one kafanice na stazi .. hajde ih potjeraj :)
share it with friend or two

Bumbare

Quote from: Makica on 15 February, 2013, 17:32:54
pitaj puzzle grup oni maju sutra smenu vidi na netu
Ne treba mi za sutra, treba mi nedelja :D

Nego, koliko je taksi od Pala do Jahorine?




NexuS

Pozz za sve prevenstveno. Pratim ovaj forum jako dugo. Ja sam Marko iz Kiseljaka imam 15 godina. Jahorinu posjecujem veoma cesto. Barem jedan tjedan sam gore s rodacima iz Njemacke i Srbije.
Odlucio sam da vam se javi iz kojeg razloga ni sam neznam dosadilo biti anonimac valjda. Pozdrav.

Decki spremni ko zapete puske.!
Usput da kazem sljedeci vikend sam na jahorini. Vozim snowboard plava jakna kaciga s cudovistem ;)

jednostavan41

pakujem kuskune,sutra sam gore, sta mislite hocel biti magla, ako opet udarim na maglu pojescu skije i to sa vezovima
da znam - znao bi