• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Mega Deki

Hvala za pohvale za slike. Slikao sam maltene samo 1-2 dana. Promasio sam vreme, mada koliko vidim nije sastavilo vise od 3 dana sunca ove sezone..... Snjeza..... ha ha... moj lapsus, ali cu nauciti. Pozdrav jos jednom za sve
Mega Deki

einspric

IMA LI KAKVIH VIZIJA ZA SLEDECI VIKEND , DA LI CE STAZE IZDRZATI, DOSLI BI DA ZNAMO DA CE BITI SKIJANAJ...POZDRAV

DarkoN

Quote from: einspric on 30 March, 2013, 15:37:53
IMA LI KAKVIH VIZIJA ZA SLEDECI VIKEND , DA LI CE STAZE IZDRZATI, DOSLI BI DA ZNAMO DA CE BITI SKIJANAJ...POZDRAV
iskreno da ti kazem tesko da ce izdrzati. mada nikada se ne zna, u najavi ima nekih padavina. dali ce to biti dovoljno ostaje da se vidi. prati situaciju na kamerama i sve ce ti se samo reci.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

einspric

Quote from: DarkoN on 30 March, 2013, 15:45:17
Quote from: einspric on 30 March, 2013, 15:37:53
IMA LI KAKVIH VIZIJA ZA SLEDECI VIKEND , DA LI CE STAZE IZDRZATI, DOSLI BI DA ZNAMO DA CE BITI SKIJANAJ...POZDRAV
iskreno da ti kazem tesko da ce izdrzati. mada nikada se ne zna, u najavi ima nekih padavina. dali ce to biti dovoljno ostaje da se vidi. prati situaciju na kamerama i sve ce ti se samo reci.

HVALA ZA ODGOVOR, NADATI SE DA CE IZDRZATI , PA DA ZATVORIMO SEZONU...POZZ

jednostavan41

nidje nikog zivog....... ni na forumu
da znam - znao bi

BOJAN-BG

Spremaju se izgleda svi za letnju sezonu

borisBP

Kraj je sezone polako, malo je ljudi na forumu dok sneg ne padne.

Radiohead


jaca66

Pozdrav svima koji posecuju forum, ne javljam se cesto, ali eto me na Jahorini i samo da javim da ludo pada sneg, zatrpava ;)), nije prvoaprilska sala, extra je ole.
Jedino je jak vetar pa ne rade sestosedi, ali skijanje je super devil:(

brera


Ognjen

OCe sneg izdrzat do nedelje ;)) I hoce li radit sestosjedi

brera


DarkoN

Quote from: Ognjen on 31 March, 2013, 21:10:40
OCe sneg izdrzat do nedelje ;)) I hoce li radit sestosjedi
bice skijanj. ima fantasticno da se iskijas ako uspijes da se probijes do jahorine. putevi su zatrpani snijegom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera