• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

WEB CAM Jahorina

Started by vip-jahorina, 18 December, 2007, 03:02:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 23:32:58
Quote from: Dexon on 17 January, 2010, 22:00:00
Camm?? Zasto kad hocu da uvecam sliku kamere daje mi prazna polja vec treci dan. Jel to normalno ili mi se cini samo. Nevidim ni dali sneg pada puf:)
Klikni ovde
http://www.jahorina.org/files/web-cam_old.php
Sto im dade staru adresu webcam-era!?!? :P :P Salim se .... meni je nekako ova stara draza! :D :D

vip-jahorina

Quote from: Dexon on 17 January, 2010, 22:00:00
Camm?? Zasto kad hocu da uvecam sliku kamere daje mi prazna polja vec treci dan. Jel to normalno ili mi se cini samo. Nevidim ni dali sneg pada puf:)

kad odes na stranu sa kamerama, pritisni dugme na tastaturi F5
Poslije toga bi trebalo da radi sve. Ova Old ce biti veoma brzo ukinuta, pa nije rijesenje ....

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 18 January, 2010, 00:55:01
Quote from: Dexon on 17 January, 2010, 22:00:00
Camm?? Zasto kad hocu da uvecam sliku kamere daje mi prazna polja vec treci dan. Jel to normalno ili mi se cini samo. Nevidim ni dali sneg pada puf:)
kad odes na stranu sa kamerama, pritisni dugme na tastaturi F5
Poslije toga bi trebalo da radi sve. Ova Old ce biti veoma brzo ukinuta, pa nije rijesenje ....
NEMOJ VIP-e DA JE UKIDAS!!!  :'( :'(

skiDeki

Nemoj da ukidas staru Vip, mnogo mi je bolja, ako bas nemoras!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Al3k5aNd4R

Jel vi imate kakve veze sa kamerom na Hotelu Nebojsa. Tj. koliko se ja razumijem to je kamera, gleda na ono njihovo mini skijaliste.

author

Nije lose sa obzirom na to gdje smo. Inace, prilicno prevazidjeno. Svuda po svijetu postoje na desetine hiljada web kamera sa live streaming-om tj. 25fps a ne 1 frame u minuti :) Mnoge od njih imaju i mogucnost zumiranja, pomjeranja pa cak i tona. Mislim nije lose ako hoces da procjenis kakvo je vrijeme ali nista vise...Ali bolje i to od zvanja recepcije pokojne Jahorine ili Mladosti da ti mrzovoljni recepcionost odvali kakvo je vrijeme. Ko pamti, zna na sta mislim :)
Pozdrav ekipi u svakom slucaju

harison

Dobro dosao, nas novi èlanu jahorinskog foruma zelimo ti puno srece i  postova, pa da nam udjes u VIP Raju
Sto se tice kamera, kamere mogu zumirati, samo redovni i dugogodisnji èlanovi foruma, i ako vas zanima sta se desava izbliza samo jevite na forum da se zumira kamera i vasa zelja ce se ispuniti...
Jos jednom dobro dosao  (happy) (happy) (happy) (happy) osjecaj se kao kod svoje kuce  :bravo::(

MarijaBB

Vip, kakve su sanse za jos kojom kamerom? Na izlaznim stanicma ili na Zacaranim dvorima?

Big_DANE

OOOooo...nA IZLAZNIM STANICAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VRH!!!!

vip-jahorina

zelite li da vam saopstim kolike su cijene nabave, carine, odrzavanja,  interneta, domene ...?  :o

vip-jahorina


MarijaBB


minjon81

Quote from: MarijaBB on 20 March, 2010, 13:02:44
Vip, kakve su sanse za jos kojom kamerom? Na izlaznim stanicma ili na Zacaranim dvorima?


Uuu, odlicne pozicije za smekanje...   :-X

Big_DANE

VIP-e bo, sto ne rade kamere 1 i 3 !? Ogorjelica radi kolko vidim...al ove dve ne!?

vip-jahorina

vec sam negdje napisao obrazlozenje:
1 trenutno ne radi do daljneg.
2 i 3 su u pogonu, ali zavisi od internet mreze, struje i sl. nije do nas...
4 pocinje sa novom sezonom i dernecima.