• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

... i prenosimu uzivo na forumu ...
a znas gdje? tamo iza starog hotela jahorina, direktno na praci. tu ne smeta nikoga, a ludilo okruzenje

HeAd

malo je tamo zezneuto ljudi bi stajali pod rucnom:))
t.j. renoviracemo onaj hotel Jahorina gore na vrhu napraviti wellnes centar da mozemo odozgo iz bazena gledatii Moralesa kako prasi sa neke omorike :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

 (:smijeh:
i onda ga zaboravit gore na omorici. tek ujutro ga zaljepljenog za plocu skinut  afrocool:(

harison

hahaha, ja loodih ideja, mada moglo bi se nesto skontat, ak nece morales tu smo mi LAPTOP (puno muzike) - zvucnici i rakije nista vise!!!!

HeAd

sam polako sve ce se ovo ostvariti u narednih par godina samo ces vidjeti...imam nekih ideja samo jos malo dok ojacam eto me direktno u upravu:)
a onda dolazi moji drugari iz Red Bulla i naravno onaj odozgo sa svakavim idejama bice tu opake ludnice bitno je da smo mi ovdje na okupu i imamo temelje ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

sta god ti padne na pamet, mi cemo te maximala podrzati, od prostora, spavanja itd....
hare zrtvuje neprospavanu noc! >:D

harison

hahaha, ja ne mogu da spavam ljudi naviko da do kasno budem budan, kad god legnem u krevet samo se vrtim nikako da zaspem  ???


forumas

ovo 4ro je vip bacio na pola puta  :P

brera


skiDeki

Vreme idealno, na poljicama se radi pun gas, a vremenska prognoza za naredne dane je bas ohrabrujuca :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

pinkpanter

Quote from: harison on 12 November, 2009, 23:25:07
hahaha, ja ne mogu da spavam ljudi naviko da do kasno budem budan, kad god legnem u krevet samo se vrtim nikako da zaspem  ???

Jebes mu mater nisi jedini. Ima nas vise koji ne spavamo ovih dana. Vrijeme, sta li je????  ;) ;) ;)
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

harison

Quote

Jebes mu mater nisi jedini. Ima nas vise koji ne spavamo ovih dana. Vrijeme, sta li je????  ;) ;) ;)
Quote

Ma nemam pojma drug, samo se bojim da mi podocnjaci nepocnu pa valja to vracat :S (nemam pojma sta bi bilo kad bi zasto u 22h vratio bi se 4 sata u krevetu i ona nekako zaspo :S)

brera

Quote from: pinkpanter on 13 November, 2009, 11:21:18
Quote from: harison on 12 November, 2009, 23:25:07
hahaha, ja ne mogu da spavam ljudi naviko da do kasno budem budan, kad god legnem u krevet samo se vrtim nikako da zaspem  ???

Jebes mu mater nisi jedini. Ima nas vise koji ne spavamo ovih dana. Vrijeme, sta li je????  ;) ;) ;)
Da nisu godine u pitanju? ideea:( devil:( (:smijeh: (:smijeh:

harison

hehehhe, ma mozda neke stranice bolje rade poslije 03:00  :-* hahaha neces vjerovat koliko ljudi to gleda :O trabamo i mi ovdje ubacit samo za vise od 19god. da bude gledasnot 99,9%