• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


vip-jahorina

Quote from: borderka on 20 November, 2009, 18:18:06
sestodjedi skoro gotovi a snijega nigdje... ubicu se. :'(

nemoj jos  ;)
100 godina te nema na forumu i odmah bi u ponor  cr:)

mayday


brera


nkteam


skiDeki

Tako je tu ce biti rampa, kad se ona otvori, ti prodjes na traku koja te vuce i onda dodje korpa i skoro stane, onda lepo sednes i na vrh :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


brera


vip-jahorina

posto ste svi u off-toipcu ajd da se i ja prirduzim ali samo za kratko:
novi dizajn pocetne stranice! sta kazete o tome? otvorene je tema na http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=713, pa da pustite koji komentar/ideju tamo  ideea:(

vip-jahorina

par novih informacija:
bageri rade vec par dana na "kamenju". Navodno su zavrsili poljica i presli su na ogorijelicu. isto tako mi je receno da su neki djelovi staze za desetak-dvadeset metara u strane prosireni. tu bi informaciju uzeo sa rezervom, jer dok neko pouzdan ne ode i pogleda to, nije mi bas sigurna.

osim toga, ove sezone, 99% nece biti "pleksiglasa" na korpama - to je ona zastitna maska koja nas na zici stiti od vjetra i snijega. Razlog: kako nije spremnik oli ti garaza za te stvari sagradjena, postoji velika mogucnost da se ostete, a leitner nece to pod garanciju uzeti, te ce se maske tek za iducu sezonu montirati. To je Leitner i predlozio. Garaze trebaju tek biti sagradjeni u proljece nakon sezone. Ova informacija je direktno iz vrha OC-a.

loop

allways stand sideways!

skiDeki

Ma dobro je i bez vizira, pogotovo kad je suncano, a kad dune salove na face i opet dobro devil:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Mega Deki

A di su korpe ako se sme znati. Imamo sve al njih nema nigde. Da nebude da se vozamo na tanjirima do gore. U tom slucaju nema pijenja usput... devil:( devil:( devil:(
Mega Deki

HeAd

vizira nema ponjecemo sljemove (:smijeh: bitno je da sam ja sebi za noge danas uzeo :))
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dasa

Znaci iduce godine jos skuplji skipass jer ce biti vizira :D lukavo sa zabarske strane nema sta!