• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dr.zela

Quote from: mijat on 18 March, 2013, 17:46:36
rakije jo± ime, kafu treba podgrejati regge gde si ti dotore? ima± evropsko radno vreme devil:(

eee mijate mijate...nista od evrope,daleko,mnogo daleko smo...radim prvu,drugu,ispomoc,petu,noc,dan,srednju.... ideea:( kako ja zapravo radim?!
klasika ljudovi regge

mijat


DarkoN

Sta je ovo? Nigdje nikoga da se popije nesto.  (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

tu sam ja  (Y) upravo ruèao i spreman za pivu

DarkoN

uh onda cemo da popijemo po dvije. ja sam jos na poslu ali bi mi legla k'o budali samar.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


mijat


brera


borisBP

Dobro jutro. Pozdrav i od mene.  ;))

DarkoN

dobro jutro. pocinje jos jedan radni dan. klasika....
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

jutro...klasiku molim!

dr.zela

dan  ljudi regge
klasika za mene i mog druga,zemljaka,daneta hug:(

DarkoN

ih pa kakvi ste! cuj samo za vas dvojicu, a nas ostale ko sisa.  3:(  devil:( devil:( devil:( devil:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ja cu jedno  (PIVA) ko zeli nek se pridruzi.  regge
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dr.zela

ooooooo darkone i ti si tu...pa sretne oci te "vidjele" hug:(
Da sta nego i za tebe tura,samo kazi...
ali prvo ti plati to sto si naumio (:smijeh:

DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ma evo tura od mene za sve prisutne a i one koji ce kasnije da dodju. nesto mi ovi ostali slabo zalaze u kafanu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...