• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Blokirani Ski pas

Started by crni guja, 21 January, 2012, 18:19:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hoæemo li dozvoliti da nas gaze papci ?

Hoæemo, i treba nas gaziti
1 (4.8%)
Mogu ali samo malo
0 (0%)
Samo mimo mene
0 (0%)
Nikad u ¾ivotu
20 (95.2%)

Total Members Voted: 21

crni guja


crni guja


crni guja

Skup je direktor OC koji vodi raèuna o blokadi karata.
Dajte ljudi da ih uozbiljima !!!

:bravo::(

crni guja

 (lift)

Svi koji imaju ili su imali problema sa OC u vezi karata i sliènih stvari moli vas dajte svoj komentar i svoj problem otvoreno iznesite na forumu.

(snow)

zum

Ja sam cuo da samo Korman moze odblokirati ski-pass. Kaze da nemaju nekog drugog pa mora on  (:smijeh:

Cilj svega ovoga je da nam oduzimaju ski pasove, a to sto i na metar snijega skijamo po kamenju, nema veze. Neko rece ovdje: valjda nece osnjeziti Poljica jer je bolje skijati po kamenju nego po vjestackom ledu!
Kakav salabajzer!

vip-jahorina

vip-jahorini OC krade webkamere! umjesto da oni nama stave iste na rasplaganje, kradu nase. Jedno vrijeme smo im dopustili, medjutim vise javasluk necemo podrzavati.

Koroman, Bijelic i ekipa oko njega, moraju otici sa Jahorine ili popustiti Jahorinu.

zum

haha ha, kakvi jadnici  (:smijeh:  (:smijeh:
http://oc-jahorina.com/index.php/sr/web-kamere-na-jahorini

crni guja


crni guja

Ovom prilikom pozivam sve kojima je blokirana karta, ski pass, da se jave na forumu i daju svoje misljenje. Samo udruzenim snagama mozemo ostvariti nasa prava. A ona su jasna, DEBLOKADA SKI PASSA, KARATA  !!!!


crni guja

 anan

Blokirano je vise od 25 karata sa slikom i bez slike poslednja cetri dana, pa dokle vise!!!!!!

zum

znamo citiati gujo  (:smijeh: ako imas stelu kod Cara Kormana, odblokirace je bez problema. u protivnom - mislim da nemas sanse.

crni guja


HeAd

ako su u pitanju manipulacije podrzavam blokade (vidio sam dosta staronja da skijaju na djecije karte)...20KM skijanje 3 sata stvarno ne bi se blamirao da idem neregularno...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

svesifre


vip-jahorina