• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Radno vrijeme OC Jahorine: zice i liftovi

Started by vip-jahorina, 22 January, 2012, 17:51:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Juce na sestosedu ogorjelic1 u 15:35 zicar vice zadnja zica, looka17 mu kaze kako to kad je 25 do 14, jos mu kaze mnogo vi nama zakidate (bravo majstore) zicar nam odgovara "jarane ako stignes do 15;45 nije frka""

Mi mu u glas govorimo: "naravno da cemo stici samo nas dobro zapamti"

Naravno nismo se vratiloi jer smo svakako planirali kraj skijaskog dana , ali smo mu makar stavili do znanja da nas kradu..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Ekipu sa olimpika, sam vec pohvalio ovde jer momci zaista ispravno rade svoj posao
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka


vip-jahorina

Olimpik:
Soma i stanko i jos jedan treci momak kojem trenutno ne znam ime  :bravo::(  :bravo::(


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP


looka

Umjesto da malo produ¾e oni ovako...  3:(
I da je bar tako nego u 15:25 veè "zadnja vo¾nja"... Katastrofa.  >:(

ramzes

a, da. to jest malo bez veze sa radnim vremenom.
ako se dobro secam, a to je bilo pre 8god. sve zice su radile i pre 9, a zavrsavale sve, kad je lepo vreme i posle 16h. tako da sam znala i do pola 5 skijati.

a sad, posle 9 pocne , a onda u pola 4 kazu kraj. a tj nije u pola 4 vec u 15:20, jer sat brza 10 min.


edit:

pitanje: zasto se skipass ne moze kupiti u hotelu ili vec u apartmanima, vikendicama. zar ne moze da se sklopi neki ugovor, a ne da idem do kase, pa zadnji dan vrati magnetnu kartu opet na kasi.

i jos nesto, skije za iznajmljivanje bi morale biti malo boljeg kvaliteta. ne znam da li je u svim rental kucama tako, ali trebale bi biti bar npr za pocetnike, skijase i napredne. i skije da se grupisu, kao i cene po tom kriterijumu. a ne iste za sve.
tako isto novije modele i proslogodisnje. naravno novije skuplje, pa ko hoce.