• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Otvoreno pismo naseg Tarze OC-u - Jahorina vjecno

Started by vranex, 26 January, 2012, 14:20:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Odlicna ideja, Tarzo je zaista svima poznat i svi se okrecu za njim na Jahorini

Pridruzujem se akciji  hug:(

Svaka cast svima kao i VIP-u na nesebicnoj pomoci "jahornskom gorstaku" ako ga smem tako nazvati
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


looka


vip-jahorina


zum

ne znam koliko skupiste para, ali i od mene 20 u royalu!
Pozdrav TARZI

segi

Ne skijam i student sam,al cu cim budem na Jahorini podrzati akciju!

sina

ako nije kasno 20 KM od mene za 15-tak dana...

HeAd

nije kasno to je svedno za sljedecu sezonu ovu sto je bordo bordo  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

drm


Milos CTS


sina

Quote from: HeAd on 26 January, 2012, 20:59:58
nije kasno to je svedno za sljedecu sezonu ovu sto je bordo bordo  (:smijeh:

;D prvi ce imati sezonski ski pas...

vranex


raca

Ako bude trajala akcija jos dvije nedelje :), 20 km i od mene, jbg.. ovaj i iduci vikend ne mogu da stignem gore. Mozda stigne lova i ranije ako nadjem nekoga ko bi dao za mene.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


raca

Ja sam se prosle godine susreo sa "slicnom" situacijom. Svercovao sam se i sa ski pasom (doduse dnevnim) koga sam uredno platio! Negdje je bilo pred kraj sezone, ali su radile sve staze, Ogorelice i Poljice su bile pune kamenja, jednom se spustio ali nije bilo za normalno skijanje... Praca je radila, relativno solidna ali je bila ledena ploca na pojedinim djelovima, jedine staze koje su bile ok su bile Zeljo i Olimpik, i onda sam odlucio da samo skijam na Olimpiku. Pokvari se Olimpik, ostane samo Zeljo da radi, nije bilo mozda 5 nas kojih je ostalo tu da skija, a prilaz na Zelju je bio kao da je neko kamion ledenica istresao, htio ne htio, moras preko njih preci, jer ovi kilavci sto rade tu mrzi ih da nabace pet lopata snijega preko toga, da ima bar prolaz na ski lift normalan. I ja se napravim pametan, nema reda, ako neko bude pitao, pokazacu ski pas, zaobidjem prilaznu rampu i direktno na rude, i tako sam par puta prosao, kad eto face tu koja radi krene na mene (malo je reci drsko), i ja krenem ljudski, pa dobro, nema nikoga evo ti ski pas provjeri, on odmah na prvu "e nemoj da sam te vidio ovde jos jednom" :), i ja sta cu skinem ski pas, dam mu ga, reko, neces me ni viditi vise. Tako sam samo zavrsio proslu sezonu na Jahorini.

Mnogo su revnosni sto se tice kontrole ski pasa, ali mogli bi malo da budu i revnosniji u onome sto pruzaju na Jahorini, pet lopata nije mnogo da se nabaci nekad, cisto da se zagriju na hladnoci. Mogu biti i veci retardi, ali me nece otjerati sa Jahorine.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.