• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2013

Started by vip-jahorina, 07 January, 2013, 18:03:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Gle ti ovog omladinca sto bi da diriguje kako je on odredio sebi godisnji....nece da moze.... police:( police:( police:( 

VIP PARTY  22.februara.2014 god.  devil:( devil:( devil:( devil:( devil:(

mijat


JoVanSnoW

ne mogu da verujem da sam propustio VIP PARTY....pa sta sada da radim....kontao sam da dodjem negde oko 2,3 marta....jel mogu da posetim VIP TEAM i da im donesem litru domace rakije u znak izvinjenja....sto nije imao ko da cisti sneg na podijumu za igru sa metlom...ili vec regge
Raja do ajaj

Big_DANE


vip-jahorina

Jel on to pita dal moze?
Mora!

Dernek iduce godine, kad se dogovorite.
Dane, tesko je kad se ozenis.  Doduse meni nije, ali vecini jest :-)))))

mijat


JoVanSnoW

ok....ponecu radzudzuuuuuuuuuuuuu...... (K)   i raspolozenje....
kako propustih to....taj party....uf....jos ako je bio sank od snega ponovo....sa sve meze.....c c c ... rakija....             ideea:(
Raja do ajaj

mijat


segi


Big_DANE

Quote from: segi on 22 February, 2013, 09:57:51
Quote from: mijat on 22 February, 2013, 08:08:27
nemoj da se sekira¹ i jedi¹, mlad si i perspektivan, biæe jo¹ derneka samo nemoj dotle da se o¾eni¹ pa da te ¾ena ne pusti  )Y(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Veliki Dalaj Mijat  (Y)

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  Veliki DrkaÈu!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Pa nije tebi nista rekao, sta si se ti nasao uvredjen?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sutite ljudi kako ste krenuli ga prepadat jadan od muke ce postati nastran...pa kad nas zagrne svih 209cm hahhaa tesko nama  (:smijeh: (:smijeh:  regge

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 22 February, 2013, 11:00:47
Pa nije tebi nista rekao, sta si se ti nasao uvredjen?

Ko je iznenadjen i uvredjen!?

skiDeki

Pa ti si nesto planuo kao da je poruka tebi upucena, aniko te ni spomenuo nije (k)

Nego reci mi kad ides na Jahorinu?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

segi

Ova stara garda ce toliko isprepadati ostale,da se niko nece smjeti ozeniti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: