• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2016/2017 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 27 December, 2016, 21:58:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

svaka èast za slike i trud  ole mogli ste vrata zatvoriti kod ajs bara, ubi promaja  (:smijeh:

brera

Quote from: mijat on 08 January, 2017, 20:48:49
svaka èast za slike i trud  ole mogli ste vrata zatvoriti kod ajs bara, ubi promaja (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh:


Atomba

Svaka cast za trud, i realno stanje koje ste nam prikazali. Sto bi rekli nada umire poslednja.

ms

Dobar dan svima.
Kakva je danas situacija, jel pada sneg? Vidim da je prognoza za petak povoljnija, temp oko 0°, sa snegom. Nadamo se da ce se zadrzati...

cvjana

Sneg pada ceo dan, hladno je ali nema vetra, pa nije strasno.


Djole023

Nisam neki forumas,ali evo kakvo je danas stanje bilo... Radila je samo praca od sestosjeda,koja je bila u katastrofalnom stanju,nije bilo cak ni utabano.. Ako vam ne rade ostali sestosjedi,zar je tesko da odrzavate tu jednu stazu koja vam radi?! Na Poljicama na ski liftu se ceka po pola sata,velika guzva,dok dodjes na red,zaledis se.. A o ceni ski passa da ne pricam,rade vam svega 2 staze a ski pass je kao i na kopaoniku na kojem rade skoro sve staze,molim vas... Ako zele da ovaj ski centar opstane,morace neko i da ulozi nesto,mrzi ih ratrakom da prodju jednom dnevno,uf ne,cim je malo veci minus,vreme nije idealno,njih mrzi da prodju ratrakom,sramota... Samo cekaju idealne prilike da rade nesto,uzas.. Znam da su vrhohi goli i sve to stoji,ali odrzavajte ono sto vam radi...Mislim da moje oci vise Jahorine nece videti,toliko od mene :)

VladaNS

Ih Djole, dodje na forum i prvi post tako oplete...
Da se ljudi iz OC-a ne trude, mislim na ove na terenu, ne moze da se kaze.. Stanje je takvo kakvo je, gotovo neodrzivo, da se ulozi ne moze ako nema odakle.. A ski pas sigurno ne kosta kao na Kopu..

leinad-sped

Quote from: VladaNS on 09 January, 2017, 19:51:09
Ih Djole, dodje na forum i prvi post tako oplete...
Da se ljudi iz OC-a ne trude, mislim na ove na terenu, ne moze da se kaze.. Stanje je takvo kakvo je, gotovo neodrzivo, da se ulozi ne moze ako nema odakle.. A ski pas sigurno ne kosta kao na Kopu..

(Y)

nesa

nisam nikad bio na jahorini, trebao bih doci za koji dan... vidim da je cest problem uredjenje staza ...da li je to uobicajeno da ratraci ne izlaze i ne sredjuju staze ?  cuo sam svasta lepo o jahorini, ali ovo ovde sto citam mi lici na kaubojstinu ... vip -administrator, nije lose dati neku informaciju posle svakog dana i neku prognozu za naredni dan, predpostavljam da administrator ima neke kontakte sa ljudima koji upravljaju skijalistem . nekako mi neverovatno da ne postoje dnevni izvestaji o uredjenu staza i stanja na stazama u zvanicnim verzijama, pa bar tipa : jovo se sinoc napio , bio na slavi , nije imo ko donjet nafte, i upalit masinu , za danas se snadjite, al zato sutra grtalca radi cjeli dan i noc

HeAd

Sjednes pa procitas malo unazad postove i sve ce ti biti jasno, mozes krenuti od 2013. godine  :DD. Ski info imas ovdje, a imas i na zvanicnom sajtu oc jahorina.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Atomba

Jbg glupo je porediti sa Kopom sada, skijalista Srbije je jedina firma koja je investirala u topove i zirafe i u skladu sa tim su i cene kako ski pasa tako i smestaja.  Sve se to mora isplatiti i servisirati , znate i sami kako je kad odrzavate svoj stan od limitiranih prihoda a kamoli celo skijaliste. Definitivno je zima hladna i mogucnosti za vestak fantasticne tamo gde postoji oprema.

Korisnik

Izvlaèe korpe na Ogorjelici 6osjedu :) napokon...

alternativni

Mo¾da samo testiraju, da ne bude kao na otvaranju sezone :D