• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Club Ludog Daneta

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 20 November, 2010, 01:31:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

poceo je radni dan ebaji ga..... ode na kafu ko je u blizini nek naleti tamo gdje se pucalo i bacale bombe...... potom na posao cujemo se veceras pozzzz  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) evo pocastite se ZIVJELI

lola


MarijaBB


Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 01 December, 2010, 16:02:04
joj. secer.

Mmmmmmm...krempite!!! joj nisam nidje izasao danas! Uzas!!! Ne znam sta mi je!

DarkoN

ovo je vrijeme uzasno. mmmmm prijace mi jedana krempita.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

bilo kakav ceser. sad smisljam sta da slatko jedem. a ni rucala nisam :)

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 01 December, 2010, 16:09:57
bilo kakav ceser. sad smisljam sta da slatko jedem. a ni rucala nisam :)

Ni ja...moram nesto krknut slatko a da je posno! :)

skiDeki

Pozdrav raja, evo i mene!

Sinoc je bas bila ludnica, kao da smo se dogovarali (:smijeh: (:smijeh:

Sad moze jedno pivo, prija iza dobrog rucka!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

sta je ovo, prazna kafana?

skiDeki

Quote from: MarijaBB on 01 December, 2010, 21:23:56
sta je ovo, prazna kafana?
Kako ne bi bila prazna kad smo sinoc preterali :-))
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

evo mene na "jedno" pivo. nadam se da ima neko da se pridruzi. bice veceras repriza 100%
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Pisem nesto i kuckaram vec debela dva sata i guzica mi utrnula, da prostite. Vise ne mogu sjediti nako :)
Usput gledam kako igra Pozna i juventus, po mecavi. Oni ne vide na kom dijelu terena su i nema sanse da sudije ista sude kako treba.

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 01 December, 2010, 22:45:40
Pisem nesto i kuckaram vec debela dva sata i guzica mi utrnula, da prostite. Vise ne mogu sjediti nako :)
Usput gledam kako igra Pozna i juventus, po mecavi. Oni ne vide na kom dijelu terena su i nema sanse da sudije ista sude kako treba.

Pa naravno ...sudjenje je bilo sto bi rekli odokativno! :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vidim nesto ste danas bili pospani ili previse zauzeti  devil:( ... nema nikoga al red je da i ja stavim kljuc u bravu al prije toga drmnut cu jednu s nogu naprimjer mogla bi se...mogla bi se hmmmm MEDOVACA....ne smijem prejaku moram se voziti nazad kuci tako da nebih nesto da letim s ceste  ideea:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/101201028

:o :o :o :o mozel ovo bit ona zena s Pala sto je nestala prije neki dan  ideea:(