• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pocetak sezone 2011 - 2012

Started by vip-jahorina, 06 December, 2011, 13:13:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead


ivanaGO2

Cao svima!!! Pozdrav iz Beograda!!! sutra na Jahorinu dolazi ekipa od preko nas 600, imamo organizovano go2 grudvanje... :D pa me zanima kakva je trenutno situacija, ima li snega, hoce biti skijanja?? mi smo svi smesteni u dva hotela rajska dolina i snjesko, imacemo i zurke... dnevne, nocne... ko voli nek izvoli  hug:(

Mega Deki

Jes vala, i ovde u BG opao pritisak u vodovodnoj mrezi na visim spratovima. Ako budu postili sve topove ostasmo i mi bez vode. Strasno.  ludzatobom:(( ludzatobom:((
Mega Deki

HeAd

Logican slijed punjenja jezera je da se iz vodovoda puni preko dana kada su staze otvorene i kada topovi ne bi trebali da rade...te da se ta kolicina koja se dopuni pod velikim pritiskom gura kroz topove u posljepodnevnim i nocnim satima...vrlo jednostavno  ;D
( ne znam da li je uradjen drenazni sistem za to jezero sto bi bilo jos logicnije mada mislim da je to za njih prekomplikovano)  8)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MilanP

Da ali oni kada pune jezero sada dok je susa moraju da iskljuce vodu hiljadama ljudi! Mislis da je ugodno biti bez vode citav dan?  ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


lola

komedija....ne funkcionira vodstvo,pa nema snijega,a sad nema ni vode,ludnicaaaaaa... regge

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: ivanaGO2 on 07 December, 2011, 14:21:02
Cao svima!!! Pozdrav iz Beograda!!! sutra na Jahorinu dolazi ekipa od preko nas 600, imamo organizovano go2 grudvanje... :D pa me zanima kakva je trenutno situacija, ima li snega, hoce biti skijanja?? mi smo svi smesteni u dva hotela rajska dolina i snjesko, imacemo i zurke... dnevne, nocne... ko voli nek izvoli  hug:(

auuu odlicno nadam se da cemo se vidjeti  :D Vip je trenutno na Jahorini sigurno je opalio koju slikicu pa budite prisutni uskoro bi trebale biti postavljene  :bravo::(

Mega Deki

PA DRUZE JEZERO SE PUNI PREKO DANA TO JE LOGIKA. ALI CIME....DA VUKU VODU IZ SRBIJE ILI CRNE GORE MOZDA...
HE HE
NISTA NAMA BEZ ONOGA GORE DA BACI SNEG.....
Mega Deki

vranex

Pa ovo super izgleda.. ima podloga lijepa.. ako se topila po danu i ledila noci trajace dosta..sad malo oni da nabacaju snijega malo da nas nebo pogura i bice ne dobro nego predobro  olee
Ne znam jesu li temperature isle iznad nule po danu ali ako jesu na suncanim mjestima kao sto pretpostavljam onda ce i vode biti da se napuni jezerce :D
Nazalost nisam sad u Sa ali nadam se da cu za  7 dana otvoriti sezonu sa vama  :bravo::(

brera


vip-jahorina

Danas nisam vidio direktno da su radili topovi, ali na slici sa kamere se vidi da su bar malo pustani. Ja sam na par mjesta vidio da su male hrpice snijega nabacane ...

Evo danasnjih slika... stvarno je prelijepo na Jahorini



Ovdje dole, ispod ove magle, smoga i svega ostalog ste vi, a gore sam ja  cr:)









vip-jahorina

Ratraci su obisli staze, bar se vidi na nekom djelovima staza da su prosli. Izmedju soatlog su i prema praci isli.
Slike sa gornejg dijela Prace:






vip-jahorina

Evo i kako se radi na sad vec mozemo reci bivsem di soleu:




MilanP

Praca fino izgleda ;D . Drago mi je sto vidim da nema vse Di Sole-a  (:smijeh: