• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

KALENDAR clanova foruma less top za 2012 god :)

Started by otrov, 22 December, 2010, 14:26:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

otrov

Zbog velikog interesovanja otvaramo temu gdje mozete da se prijavite za kalendar 2012 god. Cilj je napraviti kalendar forumasa npr od slika sa vrha jahorine bez majica, ili ako je bas mazija sa nekom majicom od pamuka  regge .. mozda to pomogne promociji jahoriine a mozda otjera goste  (:smijeh: .. ko zna .. i ne brinite ako ste ruzni kao looka, jer hare je jako dobar sa photoshopom, te ce da vas ispegla da budete modeli :)
prema tome ovde cemo da vidimo ko je spreman za takvo nesto
share it with friend or two

mallorca

evo ja se prvi javljam... jedino neznam dokad traje audicija xD

otrov

 anan citavu godinu  .. ja sam se prijavio vec samim prijedlogom :)
share it with friend or two

01xxx01


brera


01xxx01

ja ako se budem slikala bez majice svi ce se praviti da me ne prepoznaju, ha ha ha ha!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

dale

01xxx01,resenje za tebe :slikaj se bez bajice,ali slikaj samo noge.....

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

01xxx01

ooooo, vidi sta vas se prijavilo: davor, mallorca, brera, dale, peglas - bas ce biti raznolik kalendar!

  ;)

looka


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dale

"......da je sramota biti go,ljudi bi se radjali obuceni!I zar nisu svi najveci slikari slikali gole ljude?!I ko sad zamera tim slikarima i tim ljudima!?......"

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ovo je super probat cemo nesto odradit... koga vidim gore slikam i pravim testni kalendar...

jedan vic za breru mada je u pogresnu temu:
ide slon Jahorinom, vidi golog  breru te ga pita...pa covjece kako mozes disat na tako malu SURLU  devil:( devil:( devil:( nema ljutnje ;) ebm ti sad me strah doci u termin kad je brera
ja sam rekao moj je mjesec suncan MART i pun snijega tako da necu imati problema sa skidanjem  :bravo::( da pokazem svoje plocice i sportsku figuru  :P


01xxx01

e nek' si dosla, izdajnice! ostavila me samu sa svim ovim topless people!  :'(