• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Downhill biciklizam na Jahorini

Started by electro84, 06 March, 2015, 13:33:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

electro84

O downhill biciklizmu bi ozbiljno trebali da razmisle u OC Jahorina, realno ualganja nisu velika da se napravi nekoliko staza za downhill. Downhill je sve prisutniji u BiH, a ostale zemlje u svijetu necu ni da pominjem jer je jako raspostranjen i popularan. Ljeti Jahorina nema neki sadrzaj sto bi privuklo turiste,a sa cijenama smjestaja, ugostiteljstvom,prelijepim krajolikom i naravno dobrim DH stazama uz mali marketing mislim da bi dosta vozaca DH iz EU doslo bas na Jahorinu. Za pocetak napraviti staze, organizovati neko takmicenje i ostalo samo po sebi dolazi. Licno mislim da je ovo super ideja ne previse skupa, a jako ispljatljiva. (Y)
Rakija je bolja neg' majèino mlijeko, 100 godina ¾ivio  ko rakiju  peko :)

mijat


ninodragoljub


smislo

Ne mora biti DH, bitno je samo "prepraviti korpe" da mogu ponijeti bicikle na vrh... ja sam na jugu Svedske, ravnije nego u Vojvodini.. ski centri koji su u okolini ne bi mogli prezivjeti samo sa skijanjem, vec u aprilu pocinje biciklisticka sezona, cim se vjestak otopi...

Svi imaju ljetnu ponudu...

http://www.isaberg.com/en/summer/

Ulaganja nisu ni priblizno onima za skijanje a gotovo sva infrastruktuta je tu... svi ski rentali bi mogli preko ljeta da rentaju MTB-ove... ne treba puno...

electro84

Naravno da ne mora samo DHl i ja sam mislio za svakog po nesto, ali eto mene licno zanima DH pa sam napravio temu. Svi moguci sadrzaji su dobri, tipa biciklizam, aplinizam, paraglajding itd... Samo nek se nesto desava i ljeti na OC tako cemo privuci ljude iz svijeta, pa kad vide kako im je dobro bilo ljeti, pozeljet ce da dodju i na skijanje zimi  ole ole ole

https://www.youtube.com/watch?v=728uPA0BmSY

Nesto ovako npr. a moze i strmiije  anan anan anan
Rakija je bolja neg' majèino mlijeko, 100 godina ¾ivio  ko rakiju  peko :)