• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kako se opremiti za stazu!

Started by minjon81, 06 November, 2010, 21:34:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

otrov

raca ne da im je losa stranica nego cak nema nista na njoj .. ovaj fazon sa mjerenjem brzine i mene zanima, pa ako neko ima neki dobar app za htc desire (android) neka posalje ime, a ako nesto nadjem sam cu da postavim...
sto se tice kupovine u BL ovaj Sport nije losh. Ja sam uzeo komplet opremu prosle sezone jer je imao fin popust. sigurno vrijedno pogledati. druga ok opcija je shop u shoping centru
share it with friend or two

otrov

ja sam sebi instalirao speedview app pa cemo da vidimo. ima li ko da prodaje gopro hd hero? :)
share it with friend or two

Big_DANE


clone

Sad sam video temu, pa moram samo da kazem ono sto oduvek ponavljam:

Viseslojno oblacenje ima smisla samo ako imas nacina da uklanjas i dodajes slojeve. Bez nekog ranca (ili kafane) u koju mozes da odlozis visak odece, dzaba ti imas mogucnost da skines nesto i nosis u rukama.

Sto se tice nekih preporuka, obzirom da sam border, uzeo sam ove sezone u beosportu LEVEL rukavice sa BIOMEX zastitom za zglobove, i dosta nekih drugih ojacanja. Kostaju oko 6000 din (nesto manje od 60 eura), a dal' ce se isplatiti, videcemo.

Znam neke ljude kojima prsti i drugi delovi sake nisu vise gde treba, pa kazem, sreca je sto sa zastitom jos uvek idem korak ispred svog nivoa voznje.

Evo slicica rukavica i unutrasnje rukavice sa protektorom:



Vise informacija o zastiti:
http://www.levelgloves.com/biomex_protection.php?recordID=english

snjezana

Quote from: davor77 on 29 December, 2010, 16:57:11
raca ne da im je losa stranica nego cak nema nista na njoj .. ovaj fazon sa mjerenjem brzine i mene zanima, pa ako neko ima neki dobar app za htc desire (android) neka posalje ime, a ako nesto nadjem sam cu da postavim...
sto se tice kupovine u BL ovaj Sport nije losh. Ja sam uzeo komplet opremu prosle sezone jer je imao fin popust. sigurno vrijedno pogledati. druga ok opcija je shop u shoping centru

Gdje je taj Sport u BL??

minjon81

Ja sam od mnogih cula da su im Level rukavice hladne...
To im bese mana! Samo kazem!

looka


clone

Meni deluju toplo u kucnim uslovim, 'teo sam da umrem kad sam ih probao, a kako ce se pokazati napolju jos uvek cekam da vidim.

otrov

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 30 December, 2010, 02:41:17
I da je cena 100E! :P :P
heheh da i + ako neko prodaje pistolj za 50 .. naisao sam na temu lov na  jahorini .. + film frozen :)

a sport se nalazio preko puta mljekare i neko je napisao da ce se premjestiti u bosku ..
share it with friend or two

snjezana

znaèi u Boski.. mislila sam da tamo vise nista nema, nisam godinama bila unutra, a uvijek trazim neku sportsku trgovinu.. Hvala

otrov

snjezana, boska je renovirana..mozes nam kasnije reci kako to sve izgleda i jesi li nasla shop
share it with friend or two

otrov

i cuo sam da u boski u nekom shopu imaju providna deda mraz odijela za djevojke .. javi mi kako izgleda :)
share it with friend or two

DarkoN

i ja idem u lov na jahorini....  devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DamirS

Kako se opremiti? bacelic.hr/katalog/osobna-zastitna-sredstva/specijalna-radna-odjeca/odjeca-za-ekstremno-niske-temperature
Kupujem ove godine novu kolekciju i bez brige sam, jer nije skupa a zadovoljan sam :)