• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nesreca na Jahorini - Slovenski paraglajderi uletili u minsko polje

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 30 October, 2011, 15:07:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



zburkos

Svaka cast na anagazovanju i izvjestaju u spasavanju povrjedjenih i ostatka ekipe. Sve pohvale i za Vip i za GSS.......
Daj Boze da sa povrjedjenim bude sve uredu. Danas citam u stampi da je povrjedjenom amputirana noga na licu mjesta, pa me zanima da li je to  dezinformacija??
Tuzno je da se posljedice ovog nesretnog rata i dalje osjecaju, i ko zna koliko ce proci jos godina dok se svi tereni ne deminiraju. Veliki problem je sto su mine postavljane na nepristupacnim terenima i bez ikakvog plana, pa imamo slucaj i na Igmanu, gdje malo po malo drekne koja mina kad nagazi divlja zivotinja.




BOJAN-BG

Quote from: brera on 31 October, 2011, 20:47:41
Sad su javili na TV, da se stanje Simonu jako pogor±alo i da su mu u Sarajevu morali amputirati jednu nogu. 3:(

:'(

vip-jahorina

ja mogu samo reci: drzi se Simone, sve smo sinoc dali da te spasimo, nas 20 je zivote riskiralo. nemoj da bude uzaludno!

MarijaBB

Zivi se i bez jedne noge, i leti se bez jedne noge. Drzi se janez.........


vip-jahorina

izgleda da je istina, ostao je bez obje noge. a do dans je bio u dobrom stanju ... imao informacije jos jutros da su uspjeli sa operacijom, ali od podne se pogorsalo


skiDeki

Zaista mi je zao, nadamo se najboljem i da ce pobediti u ovoj bitci, drzimo palceve!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

phii sta mogu reci, sem dr¾i se Simon raja je uz tebe bit ce tesko ali sta je tu je brz oporavak ti zelimo...kod nas ti je sve extra cim dodjes s ozbiljnim povredama prvo po potrebi reanimacija, paff operacija i po kratkom postupku