• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Put iz Slo prema Jahorini

Started by mato74, 19 January, 2011, 18:52:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bojan NS

E sad zbuniste èoveka! Moraæe jednim putem na Jahorinu, drugim nazad  ;)

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Barem smo malo nasmijali forum. Sve je tako ozbiljno u isèekivanju  s:nij) s:nij). A i raduje me, da je prijatelj Zaharije ¾iv i zdrav, da nije zaleðen i da nam se javio.

mato74

Bojane, trenutaèno mi je va¾an samo put do Jahorine....a za natrag mi se ne ¾uri....... (PIVA) (PIVA) (PIVA)

dale

MATO,zima je i najbolje ti je Slavonski Brod,Doboj,Zenica!Sve dobar put,a kad prodjes naplatnu rampu kod Sarajeva iskljuci se odmah
za Vogoscu,Kobilja Glava,Kosevo ,pravac dole na Skenderiju , tu levo na semaforu i samo gas za Pale i JA.100% najbolja varijanta zimi!
To je jako lako skontati.Kroz Vogoscu i preko Kobilje Glave te sam put vodi na Skenderiju i nikakvih raskrsnica nema,a ni guzve! Pozz!

leone


nikaj


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


atomic1

Hvala na odgovoru,nama je prvi put i ja mislim da neèe biti problem.Lep dan i puno snijega :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(


leone


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nema nikakvih problema s jezikom...(ti mozdra treba prevod samo se javi) svaka cast sto su se ljudi javili iz Slovenije i bas nam je drago da smo dobili nove clanove iz susjedne Slovenije  :bravo::( :bravo::( jos jednom DOBRO NAM DOSLI

zeyneel


zeyneel



zeyneel