• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Za ovo se ¾ivi!!!

Started by looka, 02 March, 2011, 18:18:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Kad se zalomi, su uglavnom tamo ...  cr:)

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 02 March, 2011, 21:54:45
Kad se zalomi, su uglavnom tamo ...  cr:)

dobro je da nisu bili tamo kad smo pravili prosli parti,ko zna kako bi se sve zavrsilo

looka


mallorca

kolika jeeeeeeeeeeeeeeee, jahorina planina!!!!!!!!! covjece, predobro je ovdje, mi se vracamo zasigurno i slijedece godine. Milose, staviti cemo mi slike s prace kada smo s mijatom bili, jebote, bilo 10 centimetara powdera, prekrasno nesto

looka

Aj siv je soko, preletjeti ne mo¾e!  ole
Ajde èekam slike da vidim! Rekao mi je Mijat da je bilo extra! Naravno da æete se vratiti, niko nije ni sumnjao u to!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

dale

Znao sam da ces opet zapaliti za vikend!Samo teraj!!!!! ;)

looka


mallorca


PES

evo da se i ja prikljucim, sada mi je jasno zasto mallorca stalno visi na forumu:))) ekipo zakon ste, jedva cekamo da se sljedece godine vratimo:))) Valjda cemo dogodine minjon i ja uz harisonovu pomoc uspjesno svladati bord:)))

minjon81

Bravo, bravo za izvestaj! Evo budm i ja nesto okacila uskoro! Stvarno predino vreme i ekipa!!!

BOJAN-BG

pa ako se skupi cela ekipa sa foruma sledece godine,ima da izvrnemo jahorinu naopacke

minjon81

wooot, wooot!
onda mozda i predjem na taj bord! hihihihihi

mijat


minjon81

Ja sam nasla, evo ga na slici iznad! Najbolji border na Jahorini!

mallorca

Quote from: minjon81 on 06 March, 2011, 09:25:48
Ja sam nasla, evo ga na slici iznad! Najbolji border na Jahorini!

slazem se, a uzmi u obzir da je i hare u konkurenciji  :bravo::( :bravo::(