• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

izgubljene stvari

Started by nisad, 31 December, 2007, 08:35:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nisad


vip-jahorina

Ja se izvinjavam svima na zakasnijeoj reakciji, ali je FORUM pokazao svoje misljenje i hvala vam!!!

Ovdje nema mjesta nikakvom sovinistickom-nacionalistickom idealizmu !!!

Tipa nisam banovao, opomenuo sam ga, ali prva slijedeca izjava, mislim da se slazete da nema vise sta traziti ovdje ....

harison

Upravo tako,, posteno od tebe!!

Bojan NS

Quote from: vip-jahorina on 11 December, 2009, 14:21:04
Ovdje nema mjesta nikakvom sovinistickom-nacionalistickom idealizmu !!!

Svaka èast!

Laffite

Quote from: vip-jahorina on 11 December, 2009, 14:21:04
Ja se izvinjavam svima na zakasnijeoj reakciji, ali je FORUM pokazao svoje misljenje i hvala vam!!!

Ovdje nema mjesta nikakvom sovinistickom-nacionalistickom idealizmu !!!

Tipa nisam banovao, opomenuo sam ga, ali prva slijedeca izjava, mislim da se slazete da nema vise sta traziti ovdje ....

:bravo::(  :bravo::(  :bravo::(
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

mijat


brera

Quote from: vip-jahorina on 11 December, 2009, 14:21:04
Ja se izvinjavam svima na zakasnijeoj reakciji, ali je FORUM pokazao svoje misljenje i hvala vam!!!

Ovdje nema mjesta nikakvom sovinistickom-nacionalistickom idealizmu !!!

Tipa nisam banovao, opomenuo sam ga, ali prva slijedeca izjava, mislim da se slazete da nema vise sta traziti ovdje ....
bez komentara. :bravo::(

Lilike


ssimalis

Izgubljen jedan toki-voki, motorola ako se pronaðe èuvajte do slijedeæe godine. Hvala :)

brera

Quote from: ssimalis on 07 January, 2011, 10:03:01
Izgubljen jedan toki-voki, motorola ako se pronaðe èuvajte do slijedeæe godine. Hvala :)
Izgubio sam ¾enu na JA, nemojte nikako vraæati. devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat