• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Lo¹e iskustvo sa smje¹tajem

Started by jahorina-fan, 05 February, 2006, 19:43:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


vip-jahorina

kao prvo zelimo napomenuti da gosp. ©ahzom Arslanagiæ nema nista sa nama niti jahorinom osim svoje vikendice, i da spomenemo da nasa elitna vikendica M&M nema nista sa gosp. ©ahzom Arslanagiæ. Njena vikendica je udaljena ca. 100-150 m od vikendice M&M.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

draga gosco,
drago mi da vam je lijepo bilo, bar na skijalistima i oko kuce.
sto se tice vikendica, apartmana na jahorini: bezbroj puta sam ponovio, pa cu jos jednom:
na Jahorini se nudi svasta, vikendice koje su nekad, prije 20-tak i vise godnina bile ok a od tada nerenovirane, ili one koje su poslije relativnog unistenja, samo prividno "skrpljene" da bi se mogle izdavati.

U nasoj ponudi su samo one vikendice u kojima bi ja ili ostatak tima zazelio boraviti, odnosno gdje su dati za trazeni novac dati uvjeti.
Znaci, jedan ili drugi gost moze biti nezadovoljan nekom sitnicom, ali to se odmah mora lijeciti....
Nasi gosti se uglavnom vracaju zadovoljnji (naravno ukoliko nisu ocekivali austrijska skijalista ili cistace snijega).

Zato se ostali gosti koji nisu uzeli nase vikendice vracaju manje ili vise nezadovoljni. Zasto? sve sto vrijedi kosta vise.

Ti si (mi se obracamo na "Ti" u forumu) htjela nizu cijenu, bukirala na nevidjeno kod neke zene. Mislim, sto da ti kazem?
Mogu samo ostalim da savjetujem da pripaze: bolje koji euro vise platiti, ici na sigurno i dobiti adekvatan smjestaj.

Ali ce uvijek biti onih koji zele "uloviti" nesto pa ce i dalje kod gosp. Arslanagiæ i slicnih rezervirati objekt, pa onda biti nezadovoljni i zbog svojih gresaka kriviti jahorinu, mozda cijelu bosnu....

Ja ti mogu reci slijedece: vecina naseg tima je godinama zivio ili zivi na zapadu ili su sa zapada. mogu ti reci slijedece: tamo se malo vise vara, samo na finiji nacin. takve izjave ( ???cudno), daju oni koji su nekad nesto imali sa bosnom, pa vidjeli svijeta i pokondirili se. nadam se da se Ti nisi pokondirila i vidis prednosti zapada kao i njegove mane (kao sto ih mi svi imamo), a ostali slovenci kao i hrvati, srbijanci, francuzi, englezi, njemci (ovih par zadnjih su navikli na malo veci komfor od slovenaca) koji su nasi gosti su izrazito zadovoljni i velika vecina se vraca i javljaju nam se i zahvaljuju na usluzi.....
Jel zelis cuti izjave nijemaca koji prolaze kroz sloveniju i idu u hrvatsku na ljetovanje? nisu nimalo pozitivne za sloveniju.... Nepada mi napamet njih slusati jer ja sloveniju poznajem kao veoma lijepu i pozitivnu zemlju gdje rado odem kod svojih prijatelja ili na odmor.


Mi smo jednom startali anketu sta je gostima najvaznije. Pitanje je ovako glasilo:

Gdje trazite smjestaj na Jahorini?

U bolje opremljenim vikendicama ili apartmanima  26.23%
U exklusivnim hotelima  21.31%
U prosjecnim vikednicama ili apartmanima  21.31%
U prosjecnim hotelima sa pristojnim cijenama  18.03%
Bilo gdje - vazno da je toplo i jeftino  13.11%




Odgovori su bili onakvi kakve smo ocekivali, ali ipak jos 13% posto onoh koji ce proci vjerovatno lose...
ko zeli nek izvoli.





Lady with fan

  He, he... :)
Losh smeshtaj, shta kazete?! Zadnjih nekoliko godina odlazim sa jednim ski-klubom iz svog rodnog grada na Jahorinu... Svake godine bivamo smeshteni u DEPANDANSU HOTELA RAJSKA DOLINA (znachi - dno dna), gde smrde kolektivni wc-i, deca se redovno potuku ko che prvi u spratnu tush kabinu, gde bude toliko hladno da se nochu nas petoro nagura u jedan krevet (molim, bez perverznih asocijacija), gde su zidovi "ukrasheni"  potpisima i grafitima koji datuju iz, ovako, 70-i-neke... Ali, GUESS WHAT! - NIKAD NAM NIJE BILO LOSHE !!!
Problem nije u smeshtaju - problem je u ljudima, jer, sa dobrim drushtvom ni u pechini sa slepim mishevima vam ne moze biti loshe...
  U zdravlje! :)
...Dobit chu sve shto za¾elim...

AllEyezOnMe

hehehe Slazem se u potpunosti sa tobom Lady... Meni ne bi bilo lose i da me vezu za drvo tamo na sred jahorine i da mi daju vrecu za spavanje... Oni koji su umislili da ce dobiti par-excelance smestaj sa full smestajem... neka idu u Evropu. Na Jahorinu se dolazi jer ona ima dusu i prirodu... A i Sarajevo je blizu sto je veoma bitno :)
Hoce li vise taj januar da dodjem :)))
Pozdrav iz Beograda

Iðe Torcida

mislim da samo treba biti oprezan. nama(vjerovali ili ne:)) je smjestaj bio odlican, samo inzistirajte na detaljnim fotkama prije nego platite..
a ove godine smo izboksali jedan od najboljih na Jahorini..jedva cekam...

Buby

Samo treba rezervirati preko vip Jahorine i neæete fulati sigurno!! To je najbolja ekipa na svijetu DREAM TEAM! ;D ;D Da nije bilo njih vjerojatno za Novu ne bi vidjeli ni J od Jahorine!!PozZ


vip-jahorina

ako nemas nista protiv jahorine i naseg mentaliteta, ta nasih malih nedostataka, onda nema razloga da ti se ne svidi kod nas.
Ljudi su vise nego gostoljubilvi, prijatni, otvoreni. sve se moze, pomoce ti svako. najvise veselja, pjesme, druzenja...
Ako si bezobrazan(a) - hmm, nije nam bas drago takve goste vidjeti.

Vikendica Tomic je skroz u redu, na idealnom mjestu, tako da ne vidim razloga zasto bi ti se nebi svidjelo :)

Dobrodosli ;D




Stefan 89 .....

Cao!!!Planiram sa drustvom ove godine poci na Jahorinu na skijanje!!!Imam problem jer ne mogu da nadjem odgovarajuci smestaj jer slikam i ne verujem puno.Hteo bih iznajmiti vikendicu za 6 osoba na 10 dana krajem februra.Da li bi mi neko mogao preporucuti neku lepu vikendicu a da kosta do 130 evra dnevno!(dobro bi mi dosla pomoc od nekoga sa licnim iskustvom)!!!VIP?????

Stefan 89 .....

Krajem januara!!!Izvinjavam se!!!

alfa

Quote from: Stefan 89 ..... on 23 November, 2008, 18:05:50
Krajem januara!!!Izvinjavam se!!!
Mislim da u tom terminu nije problem naci smestaj a koliko znam za ove vikendice u VIP-ovoj ponudi nije bilo prituzbi ni zalbi....