• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pomoc - I puta na Jahorinu

Started by NES, 08 January, 2008, 10:05:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dadot

ma dobro si to napisao NES, dorucak sami mozete napraviti nesto nabrzaka, a rucak ili vecera neki od restorana, nemozes fuliti, jer je klopa gore stvarno dobra.  Ja dolazim za 15 dana sa drustvom, i nosimo svoju klopu za sve dane i sami spremamo sve , cak ove godine nosimo i kotlic sa sobom da se spremaju neke corbe, a u pregovorima smo i da stigne neko prase da se okrene na raznju(ako je neko u periodu 26.01-02,02 bujrum) . Ali to je nas kont i mi to volimo, a ti najbolje znas svoje navike. :)

shaolin_master



  @ dadot

Kao i moje drustvo rezonujete. Mi smo prosle godine ispred apartmana izneli muziku ( profi pojacalo i zvucnik, to uvek nosimo), nabavili prase i na razanj ( jagnje nismo mogli da nadjemo ). Bilo je ludo. Skoro  svi koji si se vracali u apartmane pored satora (mi smo bili odmah pored) su svracali, druzili se i pitali da li ima i za prodaju. Bilo je nezaboravno. I ove godine planiramo isto to. Pozdrav i budite mi dobri.

dadot

ma bice ludilo, jer smo ti i mi u vikendici iznad Kristala na krivini samoj, tako da ce biti iznenadnih gostiju, koji su dobro dosli :)

jazz

zagorska narodna: ne bu mene niki je*al v mojoj kuruzi

dadot

izgleda ce biti tako nekako ;D

alfa

ja sam u tom terminu gore pa pomocu centrifuge ili bez nje dolazim sa kanisterom domaceg vina ;D

dadot

sa kanisterom ili ne alfa ocekujem te, trazis dadu topica iz Banja luke, ali nisam onaj pjevac ;D ;D :D