• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

POVRATAK NA JAHORINU !!!!!!

Started by dubrovkinja35, 22 February, 2006, 18:53:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

to je bas bio "Povratak na Jahorinu"!!

Stvrno se domacini trude da bude sve bez i jednog incidenta, sto ga i nema.
sto se tice kradja, auta - nju smo sprijecili sa policijom na ulazu. od tada nije nestalo niti jedno auto.
kradje na samoj jahorini su minimalizirane, mada uvijek treba oko baciti na skije, kad pravite pauzu ili jedete.

sto se tice kopije: nadam se da necemo nikada biti kopija zapada, par dobrih stvari treba preuzeti, napraviti luxuzne hote, ali u domacem ambijentu, sa domacom hranom, i naravno ovim gostoprimstvom koje samo mi mozemo pruziti.

ja sam vise puta ponovio u ovom forumu, da nasi gosti su ovdje ljudi, prijatelji - a vani su samo luxuzni brojevi....

gabrijelos

Evo da se kratko osvrenem na svojih 7 dana skijanja

U subotu i nedjelju ( 5 i 6.1) vrijeme je bilo na rubu katastrofe padala je kisa tek rijetko prelazilo u susnjezicu
U nedjelju radio samo lift poljice, guzva, ljudi se svercaju nema reda i rasporeda

A onda sasvim neka druga Jahorina, ponedjeljak i utorak ujutro padne po 4-5cm snijega oko 10h se razvedri i bude lijep i suncan dan

Srijeda, cetvrtak i petak su bili vremenski dobri ali guzve prevelike, falila je praca (jedni kazu nije popravljena, jedni kazu cuvaju stazu drugi kazu nema snijega a snijega ima) da rastereti malo
Strojevi izlazili svaku vecer vec u 16h na staze a u pon i utorak sam ih vidio i ujutro dok je padao snijeg. Staze sredene do 11 ili 12h poslije popuste pod najezdom toplijeg vremena i puno skijasa ali ni tada nisu lose moze se skijati jedino na par mjesta dosta ledenih ploha.

Sve u svemu opca ocjena vrlo dobar

I vracam se na jahorinu prvom prilikom

P.S. Hvala Sasavom na prijedlozima za klopu i izlazak