• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pansion Winter ili hotel Rajska dolina

Started by 5ko, 16 November, 2007, 19:43:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

5ko

Dosao bih na Jahorinu prvi puta nakon 1990 g. da obnovim sjecanja na prijasnje dane i da djeci pokazem gdje smo mi nekada skijali. Dvoumim se izmedju hotela Rajska dolina i Winter. Citajuci komentare na forumima cini mi se da je Winter bolji sa kvalitetom smjestaja ali da Rajska dolina ima bolji polozaj sto nije nebitno sobzirom da dolazim sa dvoje djece. Posto ste svi vi na ovom forumu cesce na Jahorini volio bi da cujem vase komentare.

Srdacan pozdrav svima

Djeca vec znaju skijati i to nije problem. Prije svega me zanimaju mogucnosti za animaciju djece poslije skijanja posto planiramo ostati 14 dana. Sta se nalazi u blizini Wintera i kolika je udaljenost. Nikako da pronadjem lokaciju tog pansiona i udaljenost do ostalih hotela. Sta je to sto je lose sa hotelom Rajska dolina. Volio bih da cujem komentare ljudi koji su boravili tamo.

Unaprijed hvala svima

vip-jahorina

ako djeca bar znaju malo skijati, onda Winter
mada ja bi sve da mi djeca i ne znaju skijati u winter prije nego u Rajsku dolinu

Onill

da li winter ima cjenik?
vidim na sajtu samo cijene prevoza...

epilepticar

Proslu sam godinu preskocio sto se tice skijanja,al sam zato pretprosle bio u Rajskoj dolini. Tamo je vrijeme zaledjeno u 1984. godini,ukljucujuci i konobare.
Al ima neki sarm,pa cu otici opet.
Mislim da je cijena smjestaja bila veoma pristupacna. A hrana dobra.
Winter nisam posjetio.
Mogao bi doci na Jahorinu sledeci vikend (dva tri dana).Koja je najbolja varijanta za sest do osam ljudi (u parovima). Naravno za smjestaj?
Ova bi mi informacija mogla ustedjeti nekoliko gengi... :P


Big_DANE


herc