• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TurboBuby

Direkt sa staze, vrijeme extra! Staze dobre za kolicinu snijega, popustaju u standardnim djelovima, ali izdrzat ce mozda jos par dana! Uglavnem nek dolazi tko moze!

Big_DANE

Evo u rajskim...sunce przi...kacamak...kamenja....zeljo je ok.
Sa mob pa nemam kako okaciti slike...

3d


mijat


Radiohead

Super sve do 11:30, mislim da su ovo zadnji dani skijanja :(

Radiohead


drasko

Vidim da kamere pokazuju buduce vrijeme...kako je ovo Vip izveo!
Neæe li pokazati da padne jos snijega pa mozda i ja dodjem sa ekipom ako se oporavim
jer me nekidan u Nassfeldu skupi neki Brerin sunarodnjak..
Kao da me kamion skupio.

brera

Lijepo Mijat govori, koji k... u Nas.... regge

tkanton

Quote from: drasko on 12 March, 2014, 17:29:13
Vidim da kamere pokazuju buduce vrijeme...kako je ovo Vip izveo!
Neæe li pokazati da padne jos snijega pa mozda i ja dodjem sa ekipom ako se oporavim
jer me nekidan u Nassfeldu skupi neki Brerin sunarodnjak..
Kao da me kamion skupio.
Za vikend ponovo snijeg i hladnije vrijeme do srijede

skiDeki

Na Jahorini trenutno veselo :-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

TurboBuby

Zna li se da li su topovi radili nocas? Barem da popune kriticna mjesta! Jer ako nisu moze se jos eventualno sutra skijati, poljice su gotove pri vrhu, mora se okolo ici, a ogorjelica je pri dnu losa, ako to uspiju odrzati moze se skijati na ogorjelici!

skiDeki

 Nocas nisu radili topovi, nazalost.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

TurboBuby

Oce ovo danas praca radit? Vidim da se zeleni da hoce, jucer nije radila!

vip-jahorina

Nece raditi.
Oc nam je ponivi poslao laznu informaciju.

Big_DANE

Nesto sumnjam da ce pustati Pracu...nije radila poslednja 4 dana...( u nedelju radila tad je bila uzas dole...blato ispred zice i na jednoj prelomici skroz zemlja) ....

NEDELJA magla pre podne, posle se magla podigla....bilo super skijanje... PONEDELJAK nesretni je uzasan bio...magla ceo dan, a oko 12 se spustila do Pegija i nije se moglo videti 3m isped.... zato UTORAK i SREDA ... sunce toliko przilo i bilo bas vruce...Utorak savrsen dan...sneg stegao...bilo je fantastican dan! Sreda sneg kacamak...jako teskse vozi..ujutru od 9-11h moze proci...posle boze sacuvaj... gornji delovi su donekle ok...deo staze poljice kad se krene prema dole desnom stazom tu je haos...dalje je ok staza... najbolji Zeljo i Olimpik (koga ne mrzi da ide kroz duboki sneg da bi dosao do Olimpika jer ne radi lift).... koliko ima snega i nije lose....
Kamenja koliko ocete ... ako idete gore...nemojte nositi svoju opremu...nikako! Pazite se bilo je i povreda...devojka juce dal slomila ruku ili rame...
Jahorina prazna,...slabo rade i restorani...ovi pristupacniji sirokoj masi... i JEDNO mi nikad nece biti jasno zasto majmuni na izlaznoj stanici NE NABACAJU SNEGA KOGA IMA U OKOLINI ISPED ULAZA U ZICU???? KAMENJE...BLATO...UZAS!!!!!!

TRI EKSTRA DANA