• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera

Quote from: harison on 13 November, 2009, 12:40:20
hehehhe, ma mozda neke stranice bolje rade poslije 03:00  :-* hahaha neces vjerovat koliko ljudi to gleda :O trabamo i mi ovdje ubacit samo za vise od 19god. da bude gledasnot 99,9%
Zabranjeno ispod 19, pa da vidimo. :bravo::( (:smijeh: :bravo::( (:smijeh:

Big_DANE

VIP MEN jel mozes malo da pomeris kameru 3 - poljice NA LEVO!??? JEL MOZES FROM DALEKO ILI MORAS RUCNO? :P

pinkpanter

Quote from: harison on 13 November, 2009, 11:32:06
Quote

Jebes mu mater nisi jedini. Ima nas vise koji ne spavamo ovih dana. Vrijeme, sta li je????  ;) ;) ;)
Quote

Ma nemam pojma drug, samo se bojim da mi podocnjaci nepocnu pa valja to vracat :S (nemam pojma sta bi bilo kad bi zasto u 22h vratio bi se 4 sata u krevetu i ona nekako zaspo :S)

Ako je tako kupi lexilium isprobano fercera :   ))))))))))))))))))))))))))))))))) ali ne kombinuj sa alkoholom ima da spavas ko beba.
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

vip-jahorina

Quote from: danilosubotic on 13 November, 2009, 13:45:24
VIP MEN jel mozes malo da pomeris kameru 3 - poljice NA LEVO!??? JEL MOZES FROM DALEKO ILI MORAS RUCNO? :P

skroz nedostupna je. tako je kao je!

Inace, upravo smo novu moderniju MAPU Jahorine objavili. Ovaj put su ucrtani skoro svi vazniji objekti kao sto su hitna pomaoc, prodavaonice web kamere, novi 6sjedi .....

Ako bude nekih komentara, onda u temi: http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=704.0


mijat


hannibal dr lecter

Quote from: vip-jahorina on 13 November, 2009, 14:33:46
Quote from: danilosubotic on 13 November, 2009, 13:45:24
VIP MEN jel mozes malo da pomeris kameru 3 - poljice NA LEVO!??? JEL MOZES FROM DALEKO ILI MORAS RUCNO? :P

skroz nedostupna je. tako je kao je!

Штета, могла би баш мало улијево ићи...

(Ово је било само да напишем 1. пост  :-[ ипак сам ту већ неко вријеме, а ништа не пишем, само читам)
Ako ne mo¾e¹ proèitati pismo kojim pi¹em, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pi¹em je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

vip-jahorina


hannibal dr lecter

Quote from: vip-jahorina on 13 November, 2009, 15:04:36
hanibal je probio led, ha?  :)
Па јбг, мјесец дана само читам, па рекох ред је да се јавим и да вас поздравим...  ::)
Ako ne mo¾e¹ proèitati pismo kojim pi¹em, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pi¹em je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

Big_DANE


Big_DANE


vip-jahorina


Kimi

Poz svim ljubiteljima skijanja. Kako neko spomenu i ja sam odrastao na Bjelasnici ali zadnje 2 god vise sam na jahorini pogoto sad sa novim sestosjedima bice ludilo. Zanima me nocni zivot JA :) Neko spomenu kafic Royal ako se ne varam, sigurno ima jos par mjesta za dobar dernek  ;D

vip-jahorina

royal je nas favorit ove godine. ako ima gdje dobre atmosfere, onda u royalu.
inace prelistaj malo forum (trazilica) pa pogledaj, a sta ce jos biti ove godine aktuelno, cemo tamo pred kraj decembra izvjestavati

Kimi

Hvala na odgovoru. Nastavljam pratiti forum i desavanja na JA i jedva cekam da sezona krene. Poz za VIP-a :)

harison

eeee drustvo , danas sam bio na akiciji umro sam,krampa je moja sudbina :D hahahah ne mogu trentno postaviti slike imam obaveza prije utakmice cujemo se veceras iliiii sutra  sleep:(