• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 08 May, 2012, 09:50:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead

Quote from: BL on 11 October, 2012, 09:34:39
Vjerovatno fulao, al hajd.
U svakom slucaju, meni su to lijepe zgrade. 
Mislim da je to Dom Mladost gore u Rajskoj dolini, a koji je u vlasnistvu Ski kluba Sarajevo, pa se spore ko vlasnistva jos uvijek...
a definitivno trenutno najbolja lokacija na cijeloj Jahorini

BL

svi ti stari, polu sruseni objekti (mislim da se jedan zove Partizan) odlicno izgledaju. em su na najboljim mjestima, em nisu ogromni, svi u istom, adekvatnom stilu, drvo i kamen. prava stvar. 
cuo sam da je tu milion problema oko vlasnistva. tipicno. te rusevine, zajedno sa hotelom Jahorina oduzimaju planini pola ugleda. steta.

malta

slabo poznajete sta drugo da vam kazem,Sator je u pitanju

BL

Quote from: malta on 11 October, 2012, 18:49:45
slabo poznajete sta drugo da vam kazem,Sator je u pitanju


hvala za pomoc, ali za sator znam gdje je, nisam na njega mislio. ima jos jedan stilski slican u sumi, (za koji znam) pored je par vikendica, i nesto kao bazencici sa ribama. imao sam taj objekat na umu. da li je to bio dom partizan? oblozen kamenom.

Korisnik

Jeste, to je dom partizan, izmedju ogorijelice i poljica kroz sumu kad se krene...bio sam prije mjesec dana, cak nisu polupani ni svi prozori na njemu. Al je zato na ulazu u dom belaj.

paja13

Quote from: Korisnik on 11 October, 2012, 20:30:45
Jeste, to je dom partizan, izmedju ogorijelice i poljica kroz sumu kad se krene...bio sam prije mjesec dana, cak nisu polupani ni svi prozori na njemu. Al je zato na ulazu u dom belaj.
jupiiiiiiii, idemo da lupamo prozore ole

BL

Quote from: Korisnik on 11 October, 2012, 20:30:45
Jeste, to je dom partizan, izmedju ogorijelice i poljica kroz sumu kad se krene...bio sam prije mjesec dana, cak nisu polupani ni svi prozori na njemu. Al je zato na ulazu u dom belaj.

Hvala. 

brera


mijat

ko radi od ponedljka do petka taj ne radi nedeljom  devil

brera


brera



brera


serzinjo

http://www.palelive.com/component/jomtube/video/700.html

naletih na ovaj video, ne znam da li ga je neko ranije postavljao, ali  ga ja nisam vidjela.