• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

za nase BEOGRADJANE :) (pogotovo za BOKIJA) uzdravlje

http://www.youtube.com/watch?v=aUnXRw7tgoA

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo jos jedna slikica... malo prosetao prst na zrak hahahah da vam usput i mahnem  3:( ja se zaebajem s njim a dr. kaze da treba mirovati msm ko je danas sve doktor dobro smo mi uopste zivi u BiH


skiDeki

Hare, pa to kod tebe je maciji kasalj, ja sam moj prst odvio posle dvadeset dana (ne racunam previjanje) a ti poziras sa prsticem (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 07 September, 2010, 18:46:29
Hare, pa to kod tebe je maciji kasalj, ja sam moj prst odvio posle dvadeset dana (ne racunam previjanje) a ti poziras sa prsticem (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Umalo da zaboravim, Darko daj natoci nesto da popijemo ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ako ja biram onda je ladno pivo, a ako imas neku drugu zelju reci pa mozemo popiti to i zaliti ladnim pivom.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 07 September, 2010, 18:46:29
Hare, pa to kod tebe je maciji kasalj, ja sam moj prst odvio posle dvadeset dana (ne racunam previjanje) a ti poziras sa prsticem (:smijeh:

ma da nisam vak lud meni bi ostao i godinu dana isao bi s previjanja na previjanje hhahahah ...ali znatizelja je znatizelja hiii ode nokat iz korjena pa hocu da vidim kako je i to :) dosta sam osjetio nego trebam jedan savjet- imam nevenovu kremu koja je odlicna za rane da ne ostane oziljak i brze zacjeljuje.. pa me zanima smijel se ona staviti na vazelinsku gazu i priviti na otvorenu ranu? deki jesil ti sta mazao ili koristio neke praskove ak si moze par naziva pa si nabavim

brera


skiDeki

Dajte piva!!!!!!! Hare mozes mazati ili ne oziljak ostaje :-((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 07 September, 2010, 18:59:47
Dajte piva!!!!!!! Hare mozes mazati ili ne oziljak ostaje :-((

meni su rekli nema oziljka jer je samo na srecu samo nokat otisao ostalo je sve ok tak narast ce novi i mladi :) a meni moze nesto za unutrasnju dezinfekciju npr. ledena MSD  :P

skiDeki

Posto vise meni verujes nego lekarima, evo da ti kazem i ja NECE OSTATI OZILJAK!!! Salio sam se malo, rana kao rana zaraste, a nokat ce izrasti nov ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

evo deki ide pivo, valjda ce i mladi momci sa nama da popiju po jedno.  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: DarkoN on 07 September, 2010, 19:37:48
evo deki ide pivo, valjda ce i mladi momci sa nama da popiju po jedno.  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Mislis na Breru i Mijata (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 07 September, 2010, 19:45:28
Quote from: DarkoN on 07 September, 2010, 19:37:48
evo deki ide pivo, valjda ce i mladi momci sa nama da popiju po jedno.  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Mislis na Breru i Mijata (:smijeh: (:smijeh:

pa ko je ovdje mladji od njih  :-\ hahaha ajde zivjeli

skiDeki

Hare nemoj da se ljutis, znas da ze tebe uvek ima piva koliko hoces  :P

Evo sta je kamera zabelezila dok je mijat bio na pecanju
http://www.youtube.com/watch?v=1yRxVK0hPpw
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...