• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Jahorina gostuje u nedjelju na NTV Hayat

Started by vip-jahorina, 06 December, 2007, 23:41:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Pogledajte u nedjelju 9.12.07, naravno oni koji imaju priliku da gledaju Hayat televiziju, u 17h emisiju o ski centrima u BiH.
Uz Selima Hrvata iz OC Bjelasnica, Nihada Korica, direktora turisticke zajednice srednjobosanskog kantona kao predtsavnik planine Vlasic, Hamze Ajanovica - strucnog savjetnika za turizam iz ministarstva Bosne i Hercegovine, predstavika Blidinja bice prisutna i predstavnik nase malenkosti VIP Jahorine.

to jos jednom pokazuje da imamo veoma dobar odnos sa ostalim centrima u BiH, a dogovorene su i novi vidovi saradnje, prije svege rjesavanje prevoza iz Sarajeva do Jahorine....

Cekamo vasa misljenja i razmisljanja.....



Onill

pa sta si ti ocekivao drugo od televizije hayat:P

a to da su ski karte preskupo jesu nema sta:)

zum

po meni je emisija bila skroz ok  :), nas vipovac je dodbo pokazao, kulturno i otvoreno kakvi su nasi gosti na jahorini.
svak cast, jahorina zasluzuje tako nesto  ::)

reger

u potunosti na nivou, bez ikakvih neprijateljskih pobuda je gost iz VIP govorio.
s moje strane cestitke !!!
cak mislim da je voditeljica bila priklonjena jahorinskom gostu, sto me je moram priznati pozitivno iznenadilo.

ipa76

Pa zasto i ne bi kada je jedini i govorio kako treba. Mislim da je lijepo prezentirao Jahorinu za razliku od mladih lavova sa ostalih planina. Samo me interesuje da li je zaista gospodin iz VIP tima stvarno direktor OC Jahorina (ako sam dobro procitao titulu). Ako jeste, drago mi je jer to govori da ce se usluge poboljsavati (bar ako je suditi prema radu na web stranici na kojoj se nalazimo).

PS. I mislim da ne treba ljude suditi prema izgledu

Zivili