• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

"SNJEZIN Bar 001"

Started by harison, 10 December, 2009, 15:46:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Snimci nece biti izneti u javnos, ali nece se ni otkrivat kod koga su... ideea:(  DONT VORI!!!!!
Hare..bole te briga imas pitu kad dodje Snjeza  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(
p.s. Za mene kazu da sam paparazzzzooo!!!! :P  (:smijeh: (:smijeh:

U Novom Sadu poceo da pada prvi SNEG...kakav takav...odmah se istopi..jbg.. NS -> HOT SPOT!

snjezana


Big_DANE


harison

Svaka cast, vidim ja nesto blica s krova, kad ono tvoja m..a dok tarlahas , mozda sam vidio i Deki-a tu u blizini ili se varam   ludzatobom:((

Big_DANE

Quote from: harison on 14 December, 2009, 18:05:02
Svaka cast, vidim ja nesto blica s krova, kad ono tvoja m..a dok tarlahas , mozda sam vidio i Deki-a tu u blizini ili se varam   ludzatobom:((

hahahaa... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  moze biti a i ne mora!!!!!!!  ludzatobom:((
Deki je u blizini...sunja se...jedva zivu glavu izvukao sinoc...sta mu uradismo ...joj  3:(
DAJTE JEDNU DA SE UGREJEM...BOGME U NS DUVA VETRINA...brRRrrrRRRr....
KO TOCI???


Korisnika online    36 gostiju, 21 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
danilosubotic, lmiletic, bataneo, cropp, Furo, Camdzija, harison, skiDeki, SSK licenca 1980, dejanv, putko, mrboro, laza_laza_laza, Icebreaker, midwest, cips, bg011, stefi_89, lena, nono, trn

NIDJE NIKO U BIRTIJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  3:(

harison

WOW, majko moja gledaj konjaka ja cu dupli Hennessy :D :D :D :D ti Dane,posto nema niko toci sam sebi sta zelis  hug:(

Big_DANE

VAZI VAZI...TEBI I MENI PO JEDAN Hennessy!!!!!!!!!!


harison

Ohh, sto je dobar jos jedan  8)

skiDeki

Pozdrav drustvo! Ja bi jednu metaxu vidim da ima! ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Moze, evo pa lagano za ovu head-ovu podlogu sto daje informacije kako, sta :D

skiDeki

Mogli bi Head-a zaposliti u oc, da daje instrukcije za pravljenje (zatezanje) staza (:smijeh:
Ziveli!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Hahahhahaa, sve lagano pjehaka ima cak i dnevnik pa zapisuje :D

Big_DANE

hehehe....HEAD za zatezaca staza!  :D
Evo prvog SNJESKABELICA  ludzatobom:((

harison

aaa daj , ja ne mogu ni snjeska napravit kako treba :D ...evo raje ajmo sta cete popit veceras je malo bogatija ponuda

snjezana

 Jeste vidjeli, Hare ima 5 zvjezdica i to plavih  :bravo::( :bravo::(

Valjda ce barem piæe platiti :)