• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

"SNJEZIN Bar 001"

Started by harison, 10 December, 2009, 15:46:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

Hahahaha, ova se na radiu stalno vrtila hhhahhhahha, Moze sad mala pauza Dane odo do WC-a hahahah  (:smijeh: (:smijeh: popusta ventil

Big_DANE

EEee.eeee da znas moram i ja ventil pustit!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

harison



harison

Laku noc idem ja sutra valja poranit pa vidjet da li ce raditi lift Zeljo !!!  3:( 3:( 3:( 3:(

Big_DANE

hahahahaa...joj kakvi su odvratni...Ovog Sasu Popovica bi zatrpo negde da ga ne nadje niko!!! 
Cak nionaj dzukac sto trazi po snijegu!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  BACAM HEJT NA TOG MANKIJA!!!  afrocool:(
Neg dje smo stali ...sad picimo po pivu, TOCENOM, TAMNOM!!!


Big_DANE

Pobjeze Hare...  3:(   Ja cu da cvrljuknem ovo pivce...pa palim i ja!!!!
Laku noc!!!!!!!  sleep:(

skiDeki

Dobro jutro :) Ova dvojica zpili sinoc cr:) >:D afrocool:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana


Big_DANE

Dobro jutro...Hare i ja zaginusno i drugu noc!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Zelim jedan zeleni caj sa limunom i medom!! TENKJU!!!!  (:smijeh:

harison

Dobro jutro
UHH meni nista sad, dovoljno mi je sto gledam kroz prozor kako pada na Jahorinin  :bravo::(

Vlado28

Dabar dan ljudstvo....ajmo radza za sve u kafani...al pada svaka mu cas!!!  s:nij) s:nij) s:nij)
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

skiDeki

Quote from: Vlado28 on 15 December, 2009, 12:48:13
Dabar dan ljdstvo....ajmo radza za sve u kafani...al pada svaka mu cas!!!  s:nij) s:nij) s:nij)
Dobro jutro u 1 sat popodne, blago tebi Vlado austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dadot

NE VIDIM NA OVOM CJENOVNIKU NIGDJE NEKTAR PIVO, DOMACE JE PA TREBALO BI GA BITI ludzatobom:(( 
IAKO JE VINOTEKA STO NEKO RECE SLABO GA IMA ???

harison

Ma uzivanje je kako god i sta god.....nema mjesta na papiru pa nismo sve mogli stavit :D