• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Praca

Started by pahuljica, 06 January, 2009, 16:32:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

leone


digitron

hoce li se palit pracha do nedjelje zna li se ljudi?????

skobo

Sad sam slusao na vjestima, i kazu da hoce samo ako bude guzva na ostalim zicama.
Naravno, oni su to malo ljepse upakovali ali sam to mogao zakljuciti citajuci izmedju redova ideea:(

bilipiton

koja je fora da ako ima snega ne puste pracu? mislim platis ski pass za sve pa je red da sve onda i puste,ako ima snega naravno... to je najlepsa tura kad spojis od poljica skroz do dole...

HeAd

ja sam bio taj sretnik i u proslu nedelju sam skijao na Praci t.j. isto kao da sam dobio na lotu nemozes vjerovat upalili je dok u ponedeljak vec nije radila iako je bila impozantna kolicina snijega na njoj znaci snijeg razlog sigurno nije.....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

ako nastavi ovako, vjerovatno ce praca raditi

stefi_89

oce li raditi za vikend? morala bi pored ovolikog snega...

vip-jahorina

morala bi i praca raditi

vip-jahorina

kako su mi danas iz oc-a rekli, praca nije radjena, zato sto je u donjem dijelu progledala, pa trag ratraka ostavlja smedju zemlju iza ...

zburkos

to im je tako smjesan izgovor....

vip-jahorina

valjda ce u ovom dijelu jahorine zapadati do vikenda.
imamo najave masivnih padavina .......

beranac


vip-jahorina

evo kako je pocelo padati, ne bi trebalo biti problema za vikend - ocekujemo pustanje prace

vip-jahorina

sta mislite: hoce li biti dovoljno snijega za pracu?  :-X

zburkos

Za vikend ce da radi garant, a radnim danima nece sigurno kolko god snjega ima, to je neko moje misljenje 8)
Samo mi nije jasno sto je nepustaju u rad kad ima ovilko snjega???