• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

pitanje iz pro¹losti

Started by ¾eljka, 15 November, 2009, 12:59:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


vip-jahorina

auuu, sjecam da je bio, ali nesto protjerano, tako da i ne znam u kojem malom hotelu bo to moglo biti.

pregeld svih predratnih hotela:
jahorina, bistrica, vucko, dom jna, sator, mladost, partizan, kosuta (+apartmani kosuta), mislim i sport da je bio ali ga se nesto ne sjecam.
Ako sam koji zaboravio, dodajte. Uglavnom u jednom od njih je mogao biti i kralj.


brera



brera


vip-jahorina

vucko je izgradjen pred olimpijadu.
u ratu je bio prilicno devastiran te neupotrebljiv. prije X godina dolaze Provici na ideju da ga otkupe i zajedno sa Bojanom Krizajem ulijecu posao (po 33% suvlasnici). Stari hotel se do temelja rusi i pravi se novi vucko, koji osim imena i pozicije nema u principu nista zajednicko sa onim starim.

brera


harison

Nemoj da te demoliram  ;D ja samo mogu uz dobru rakiju i meze do ranih jutarnji sati ovako na suho slabo bgm, ma vidjet cemo se mi pogledaj klip zapamti bord i ukljuci radar i kreni u istrazivanje  8) treba nama  s:nij) jojjj ne mogu vise izdrzat

vip-jahorina


brera


harison

Idemo u KAFANU vec smo zakoracili u OFF

Aschen


vip-jahorina

to bi bilo super, slobodno otvori novu temu i postavljaj slike. ja sam ih imao dosta i sa takmicenja, ali na zalost, vatra ih pojela  :'(
Nadam se da ce i neko drugi nestoi priloziti ....