• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "Pred zimu"

Started by Nichifor, 23 September, 2014, 10:31:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Dobro jutro... klasicno ponedeljkom... vi sto nemate pauze nikako mozete i duze da nocite u autu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Bit èe  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kad napravim novi spisak! Meni! Tebi sigurno ne, jer za No 1 na tom spisku se ne dijele medalje!  devil:(

DarkoN

Quote from: brera on 03 November, 2014, 11:50:18
Bit èe  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kad napravim novi spisak! Meni! Tebi sigurno ne, jer za No 1 na tom spisku se ne dijele medalje!  devil:(
ihhhh pa ja sam na vrhu liste od haretovog odlaska, sad kada se on vratio mozda izgubim vodecu poziciju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Dobro jutro. Klasika.  8))
Prijatelju, na tvoju ¾elju, trenutno Head na pole position.  regge

borisBP

Dobro jutro. VIdim da se spiskovi prave....  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Head ne moras da se brines... i hare a i ja smo jos uvijek citavi ... a bili smo na prvom mjestu sa metom na ledjima...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


brera


borisBP

Dobro jutro. Pridru¾ujem se.

brera


DarkoN

Dobro jutro. hahahahaha a sta je spricer? Bezalkoholno pice namjenjeno samo sportistima i "omladincima"?  devil:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...