• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kradja opreme Snowboard kluba Jahorina

Started by vip-jahorina, 12 April, 2010, 00:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


minjon81

Pa ja ne verujem! Strasno!
Pa kome treba startna rampa!
Hoce li se kod nas ikada neke stvari promeniti? Izgleda ne!
Uzas!

lola

ja san mislila da to samo kod nas ima,al eto ima svugdje....èudni su ljudi i pokvareni do bola.....

BOJAN-BG

misli lopovi da prodaju na kilo druge nema kanal


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

:D hocel ko kupit startnu rampu... ili da je prodam na otpad  devil:( devil:( devil:(
Bas je uzasno, jebote ne smijes ni gace ostavit napolje da ti se osuse, uzet ce ih neko  3:(

Big_DANE

Zamisli ovo...jbt..strasno! Ne mogu da verujem! ToLJagu i traziti po dvoristima!!!

minjon81

Quote from: mijat on 12 April, 2010, 06:40:45
ako je rampa ovako иuvana kao na prvoj slici nije ni иudo №to je ukradena. sve mora pod kljuи da se drѕi jer je takvo vreme do№lo, sve ѕivo se krade.

Mada moram da se slozim sa Mijatom da je deo odgovornosti i na onome ko je duzio rampu ako je na ovaj nacin cuvana...

skiDeki

Inox je dosta skup materijal, tako da je lepljiv za prste lopovima, a moze se iskoristiti da se napravi nesto, zato su ga trebali bolje cuvati!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Steta prava  >:( >:( >:(

a Deki, mozel se sa ovim inoxom otic u SLO  ::)  ???  :'( :'( :'(

skiDeki

Quote from: harison on 12 April, 2010, 17:36:35
Steta prava  >:( >:( >:(

a Deki, mozel se sa ovim inoxom otic u SLO  ::)  ???  :'( :'( :'(
(:smijeh: (:smijeh: Naravno da moze, ako ga prodas ozbiljnom kupcu, koji ce ti dati realnu cenu, ali mi se cini da je to vec uradjeno >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Steta, ja bi mu dao samo da me odveze do gore na 5min.  :bravo::(

skiDeki

Salu na stranu, ali ovo je zaista ne cuveno, pocelo se sve vise krasti na Jahorini, a to me zabrinjava, nadam se da je ovo jedinstven slucaj!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Svaki put kad se pojavi novi post u ovoj temi otvaram sa nadom da ce neko javiti da je oprema nadjena...