• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorinska KAJSIJEVACA

Started by harison, 11 January, 2010, 15:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

harison

I evo da vas obavjestimo da je gotova Jahorinska KAJSIJEVACA odlicna je ko bude imao priliku nek ode u Royal i proba....  ludzatobom:((





:bravo::( ZIVJELI  :bravo::(

harison

ja bi jednu ako nije problem, pa opet na skijanje  :P

skiDeki

Mislim da se ovo mora probati, toci ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Ocu i to ceo jedan RED!!!   :D  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

p.s. Deki meni je ovo 701 poruka...a tebi 898 a nikako da se dobijemo koju zvezdicu vise!  ???

harison

Deki nek uradi 1000 i ima zvjezdu a ti se moras namucit jos ..... afrocool:( moze jos jedna toci majstore

skiDeki

Jos sto poruka do zvezdice >:( Ma sta je to za mene, ja stancam kao pisaca masina!
Dok je dobrog drustva ovde nije problem, a nadam se da ce tako biti i ubuduce, ZIVELI!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: harison on 11 January, 2010, 16:09:17
Deki nek uradi 1000 i ima zvjezdu a ti se moras namucit jos ..... afrocool:( moze jos jedna toci majstore
A joj, do1000!!! Svakih 500 = 1 x  !?!?
S I P A J J J J J J   :D :D :D

harison

Hahahahha ta ti je dobra :S jesil za jos jednu kajsijevacu pa da pocnes opet pisarat  ;D ili bi nesto drugo narucio  hug:(

skiDeki

Hocu i ja, mene ste zaboravili :) Tu sam ja, hare ratraci su u rajskoj ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Pa tebe i pitam hoces sta popit vidim Dane ovu jednu casu vrti vec pola sata,a ti do sad 2 smlatio  :bravo::( neka neka veceras ce snijeg i dobro ce doci za sutra  police:(

skiDeki

A, naravno da jesam, ja sam uvek za! Dane izgleda jos nije dosao sebi od ovih praznika (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 11 January, 2010, 16:16:47
Hocu i ja, mene ste zaboravili :) Tu sam ja, hare ratraci su u rajskoj ludzatobom:((

S I P A J  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

harison

evo jos po jedna i sad cu nam meze malo nasjec da presjecemo ovo pa kasnije mozda nam se neko i pridruzi, znate onu FILDJAN VI©KA....samo sto je ovdje COKANCIC VI©KA kad ko ko naidje ebiga samo sipaj  (:smijeh:

http://www.youtube.com/watch?v=0ObJ7ncNXcc

skiDeki

Pesma je vrh, sav sam se najezio uhvatila me neka tuga, zato toci! cr:) cr:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( ludzatobom:(( ludzatobom:(( S I P A J      S A M O      S I P A J   ludzatobom:(( ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(