• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupres 2012/2013

Started by loop, 01 October, 2012, 09:38:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

kron1010

loope ¾iv li si ?  :DD

loop

ahhaha jedva, drzi me viroza vec 8-9 dana
allways stand sideways!

kron1010

Znaèi ujtecaji proslava su  dobili rezultat  (:smijeh:  nedaj se

tux




em se skija,em se kajta :))

tux


tux


tux


brkic1000


tux

 
Kupres..Stozer-vrana 1758m

loop

allways stand sideways!

tux

Na Stozeru ski pass 10km :PP

mladost


tux


mladost

Danas posjetio Kupres tj. Adria ski. Kad sam stigao oko 9:30h vjetar je duvao i zice nisu radile. Kada sam pitao oce li raditi danas rekli su sacekajte malo jos odlucujemo.Poslije 15min pustili su dvosjed i krenulo je skijanje.Taman kada sam se spustio prvi put pocela je kisa i vjetar je jos pojacao.Zica je i dalje radila ali sam ja odustao posto su staze vec bile dovoljno popustile posto je temperetura bila oko 4stepena.Koliko sam cuo poslije su pustili i sidro ali ja nisam nikako isao na vrh.Otisao sam na kasu da probam vratiti ski pass.Dosta ljudi je vec odustalo i bilo nas je veoma malo na stazi.Kada sam stigo do kase zena na kasi je rekla da odem na recepciju i da pitam.Tamo su mi rekli da mogu dobiti zamjenske karte sto sam naravno prihvatio.Zato zelim da pohvalim centar sto je i po jakom vjetru i kisi ipak pustio dvosjed a poslije i sidro i jos su nam dali zamjenske ski pass sto me prijatno iznenadilo.
Poksacu ubaciti koju sliku da i sami vidite kakvo je stanje.

kron1010

Ma glupo bi bilo da uzmu 15 eur a skija se sat vremena milsim da to ne bi bilo ok. U redu je da ponude opciju u ovakvim sluèajevima