• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Jahorina postavlja jos jednu web kameru !!

Started by vip-jahorina, 23 October, 2010, 23:13:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Hehe, najvaznije je naci opravdanje. Radi se i do kasno u noc  :P

marina

VIP Jahorina Woman Team

Laus

Quote from: marina on 26 October, 2010, 10:24:37
Samo neka se radi!!!!


Ahaaaaaa....video bi tebe da ti ¾mu "radi" do kasno cr:)

Nichifor


chago

ajd upalite te vise kamere tamo stoje zadnje snimke iz 5 mj. ove godine


DarkoN

Quote from: chago on 26 October, 2010, 13:57:15
ajd upalite te vise kamere tamo stoje zadnje snimke iz 5 mj. ove godine
kamere su upaljene, tj. nikada se ne gase. kamera jedna ne radi zato sto u objektu na kojem je postavljena nema struje. kamere 2 i 3 rade. kamera 4 je iskljucena i pise da ce poceti da radi sa pocetkom sezone. kamera 5 je u pripremi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Vipe, da li ima sanse da se dogovorite sa RTRS ili nekom drugom televizijom, da ponekad pustaju snimke u jutarnjim satima sa Jahorine uz neku muziku kao intermeco. . Jeste da nije tv kvalitet, ali sam primjetio da slicno rade na ovim satelitskim njemackim kanalima sa njihovih ski centara. Ne mora cak ni stalno, ali ima dana kad je slika sa Jahorine rajska, mislim da bi imali obostranu korist.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

skiDeki

Quote from: raca on 26 October, 2010, 14:45:08
Vipe, da li ima sanse da se dogovorite sa RTRS ili nekom drugom televizijom, da ponekad pustaju snimke u jutarnjim satima sa Jahorine uz neku muziku kao intermeco. . Jeste da nije tv kvalitet, ali sam primjetio da slicno rade na ovim satelitskim njemackim kanalima sa njihovih ski centara. Ne mora cak ni stalno, ali ima dana kad je slika sa Jahorine rajska, mislim da bi imali obostranu korist.
Prava ideja, imala bi Jahorina koristi, a i nacionalna televizija bi time javno pokazivala lepote BiH :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 26 October, 2010, 16:57:18
Quote from: raca on 26 October, 2010, 14:45:08
Vipe, da li ima sanse da se dogovorite sa RTRS ili nekom drugom televizijom, da ponekad pustaju snimke u jutarnjim satima sa Jahorine uz neku muziku kao intermeco. . Jeste da nije tv kvalitet, ali sam primjetio da slicno rade na ovim satelitskim njemackim kanalima sa njihovih ski centara. Ne mora cak ni stalno, ali ima dana kad je slika sa Jahorine rajska, mislim da bi imali obostranu korist.
Prava ideja, imala bi Jahorina koristi, a i nacionalna televizija bi time javno pokazivala lepote BiH :bravo::(

pustili bi oni ako bi bilo politickog interesa,ovako cisto sumnjam

raca

Sto ne bi, nije tako crno bjelo, ima ok ljudi i u tim strukturama, moze se probati i smisliti neka forma. Kazem, uz obostran insteres, a opet to je drzavna televizija, trebala bi da radi promociju jel, svoje zemlje. Ako ne moze, ne moze... ali zasto da ne probati. Ja sam obozavao ujutro uz kafu da pustim neki njemacki kanal sa slikama tih skijalista, i pici neka muzikica, milina.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

HeAd

super je emisija o Jahorini koja bude nedeljom...ali inzinjeri umjesto da je puste oko 11 ili 12h oni je puste u 09h kad uglavnom narod nedeljom malo duze spava....eto toliko sto se tice RTRS-a ...a da su imalo normalni postavili bi par profi kamera na Jahorinu, Kozaru ili ti neki drugi ski centar bolje to gledati ujutru nego one skrbave voditelje  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

nesto slicno se radi tvsa iz sarajeva koja u jutarnjem programu prenosi uzivo sliku sa kamera na bjelasnici i igmanu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

duckkkk


duckkkk

 :-* ... vrh  ...  !!!!  (((  ..... na vrhu....  hug:(